Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žiauriai savo motiną nužudęs Marius Želvys kalės 12 metų

Marius Želvys teisme
Eriko Ovčarenko / 15min nuotr. / Marius Želvys teisme
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kauno apygardos teismas penktadienį paskelbė nuosprendį 35 metų Mariui Želviui, kuris virtuviniu kirviu užmušė savo motiną.

Bylos duomenimis, M.Želvys savo motinai Onai Barborai Želvienei pernai virtuviniu mėsai doroti skirtu kirviu sudavė apie 40 smūgių. Vyras moters krūtinę prispaudė kojomis ir sudavė daugybę smūgių į skirtingas kūno vietas.

Keliose vietose skilo moters kaukolė, padaryta daug kitų sužalojimų.

M.Želvys motinos kūną paslėpė bute, kuriame gyveno nužudytoji, žudikas ir jo jaunesnysis brolis.

Kūnas laikytas dvi paras užkištas už sofos ir apdangstytas pagalvėmis.

M.Želvys teisme kaltės neneigė, bet nepateikė aiškių žmogžudystės motyvų. Teismas tai įvertino kaip kaltinamojo nenorą prisiminti įvykio aplinkybes.

Kaip papildomai rašoma Kauno apygardos teismo pirmininko padėjėjos ryšiams su visuomene Gintarės Veželytės-Putnikienės penktadienį paviešintame pranešime, nors vyras teigė nuo diabeto vartojantis insuliną, ir dėl to yra griežtai draudžiama vartoti alkoholį, porą kartų per metus jis „užgeria“ ir tai trunka iki savaitės, t. y. daugiadienės.

Motyvą, dėl ko galėjo nužudyti motiną, vyras nurodė, kad nuo vaikystės jam yra išlikusi nuoskauda už tai, kad motina jį mušdavo, kankindavo, dėl to galėjo išgėrusiam iškilti vaikystės prisiminimai. Nei kaip, nei kodėl vyras taip negailestingai pasielgė su motina, jis teigė tiksliai neprisimenantis. 

Nors namuose būdavo ir kaltinamojo brolis, kuris ieškojo motinos, buvo atvykusi ir policija, tačiau moters lavono niekas nematė. Jis buvo rastas tik po kelių dienų apdėtas antklodėmis ir paslėptas už lovos, ir tik tada, kada kaltinamasis neįsileido namo brolio ir pagrasino nusižudysiąs pats, šis iškvietė policiją.

M.Želvys kalės dvyliką metų pataisos namuose, bei turės sumokėti 200 litų valstybei už teisines konsultacijas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min