Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žmogžudystė Kadaginės kaime: sodybos šeimininkas rastas tvenkinyje perpjautu kaklu, iš kiemo dingo automobilis

Įvykio vietoje Vilniuje, Didlaukio g.
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Asociatyvinė iliustracija
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kelmės rajone nužudytas 64 metų vyriškis. Perpjautu kaklu jis buvo įmestas į savo sodybos tvenkinį. Tiriant nužudymą iškart pastebėta ir vagystė: kieme nebebuvo 15 metų senumo automobilis „Ford Transit“.


Kaip trečiadienį praneša Policijos departamentas, balandžio 29 d. maždaug 13 val. 25 min. Kelmės r., Kadaginės kaime, K.G. (gimusio 1949 m.) sodybos tvenkinyje, rastas sodybos šeimininko kūnas su pjautine žaizda kaklo srityje. Taip pat pastebėta, jog iš sodybos kiemo dingo K.G. priklausantis automobilis „Ford Transit“ (pagamintas 1999 m.).

Specialistai aiškinasi, ar nelaimėlis mirė nuo žaizdos ar buvo paskandintas.

Kelmiškio, išvykusio į sodybą, pasigedo namiškiai. Kadaginės kaimo sodybose, esančioje maždaug už 7 kilometrų nuo Kelmės, šeima nuolat negyveno. Laikė vištas ir keletą gyvulių.

Šeima iš pradžių ieškojo nelaimėlio patys, tačiau nerado. Tuomet kreipėsi į policiją, kuri aptiko nužudytojo kūną tvenkinyje.

Kaklo srityje vyrui buvo pjautinė žaizda. Specialistai aiškinasi, ar nelaimėlis mirė nuo žaizdos ar buvo paskandintas.

Trečiadienio rytą pagrobtasis automobilis dar nebuvo rastas. Įtariamieji nustatinėjami. Sulaikytųjų nėra. Žmogžudystės ir vagystės aplinkybių tyrimai tęsiami.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min