Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Žudikas ir prievartautojas radviliškietis Remigijus Patapas nuteistas kalėti 15 metų

Remigijus Patapas
Alvydo Januševičiaus nuotr. / Remigijus Patapas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

​Radviliškio rajono gyventojas 34 metų Remigijus Patapas nuteistas kalėti 15 metų dėl 39 metų radviliškietės išžaginimo ir nužudymo . Teismas traktuoja, kad R.Patapas yra itin pavojingas recidyvistas. Jis anksčiau buvo teistas jau penkis kartus. Du kartus – už išžaginimą.

Šiaulių apygardos teismas pripažino kaltu R.Patapą dėl moters išžaginimo ir nužudymo, tačiau neįrodė, kad žudyta buvo norint nuslėpti žaginimą ir taip išvengti atsakomybės.

R.Patapas pataisos namuose turės praleisti 15 metų. 

Teismas paskyrė didesnę nei vidutinę bausmę už tokius nusikaltimus. R.Patapas pataisos namuose turės praleisti 15 metų. Taip pat privalės atlyginti nužudytosios motinai beveik penkis tūkstančius litų turtinės ir 50 tūkstančių litų neturtinės žalos. 

Pernai liepos mėnesį nužudytosios kūnas buvo rastas vieno Radviliškio daugiabučio bendro naudojimo balkone.

Šiame balkone ji buvo išžaginta ir nužudyta – pasmaugta. Tyrėjai greitai nustatė įtariamąjį, kuris prieš pusmetį buvo grįžęs iš įkalinimo įstaigos.

Pirmą kartą R. Patapas už išžaginimą buvo teisiamas vos 18 metų. Tuomet jo auka tapo 68-erių metų moteris. Atlikęs sušvelnintą bausmę R.Patapas 2002-aisiais išžagino 74 metų moterį. Už tai jam už grotų teko praleisti šešerius metus. Vėliau recidyvistas buvo teisiamas už vagystę, sukčiavimą ir pasipriešinimą pareigūnui.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min