Mieli skaitytojai,
portalas 15min.lt augs ir vystysis, jeigu ir toliau gaus pajamas iš reklamos, kitų pajamų mes neturime. Kadangi jūs naudojatės reklamos blokavimo programa, reklamų nematote, išskyrus šią vieną. Prašome jūsų supratimo. Gero naršymo! 15min komanda.

Uždaryti
Antradienis 2015.09.01
Pranešk naujieną
@V.Grigaliūnaitė Ar tikrai vaikų vietą piketuose, o ne klasėse? #15minlt t.co/03FiBD8..
@Paulius Grinkevičius Ką apie tave žino #Google? t.co/Jtx7ANF.. #15min
@Kristina Aksamitaitė "Moterys uždirba mažiau arba daug mažiau, o kai kuriose šalyse vis dar kovoja už teisę dirbti." #15minlt t.co/r5DWyHy..
Daugiau orai.lt

Orai: savaitgalį stingdys šaltis, bet švies saulė. Orų pokyčių laukiama nuo pirmadienio

Dangaus skliaute – rūkstančių kaminų piešiniai
Juliaus Kalinsko/15min.lt nuotr. / Dangaus skliaute – rūkstančių kaminų piešiniai
Šaltinis: 15min.lt
A A

Orų prognozė šiam savaitgaliui – visai nebloga. Nors bus šalta, tačiau dienomis speigą sušvelnins saulės spinduliai. Tiesa, naktį kai kur temperatūra kris iki 24 šalčio, praneša LNK orų mergaitė Karolina Liukaitytė.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį šalčiai dar nelabai baisūs. Prie jūros – apie 12. Kitur – tarp 13 ir 17 laipsnių šalčio. Varėnoje atšals iki 21 laipsnio.

Šetadienį dieną Alytų ir Varėną šaldys iki 12 laipsnių šaltukas, snigti neturėtų, švies saulė. Ji nuotaiką kels ir vakarinių rajonų gyventojams. Nors ir rečiau. Uostamiestyje – apie 7, Telšiuose – apie 9, Tauragėje – apie 11 žemiau nulio. Šiauliuose debesų daugiau, o Panevėžyje dangumi keliaus tik vienas kitas, temperatūra – iki 10 šalčio.

Panašūs orai ir Kaune: pro debesis švies saulė, tik šalčio bus iki 12. Labiausiai šals Vilniaus ir Utenos gyventojai. Čia šeštadienį bus iki 13 šalčio, nors ir švies saulė.

Sekmadienį dar labiau kvapą gniauš lietuviška žiema. Vidutiniškai nuo 7 iki 12 laipsnių šalčio. Sniego debesys neatneš, šalčiai keliais laipsniai sustiprės. termometrų stulpeliai naktį kris iki 19, kai kur – iki 24 laipsnių.

Pirmadienį orai keisis. Atkeliauja sniegas. Labiausiai pusnys augs vakariniuose rajonuose. Kils pūga, pajūrį gairins smarkūs vėjai. Tačiau orai šiek tiek atšils. Naktį 11-16 laipsnių šalčio, vietomis – 8-10 laipsnių. Dieną vyraus 4-9 šalčio, pajūryje – tarp 0 ir 2 šalčio.

Orų žemėlapį rasite orai.lt.

 

 

 

 

 

 

Komentarai: 12
Pažymėkite klaidą tekste, pele paspaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą
x

Pranešti klaidą

x

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Parašykite atsiliepimą apie 15min.lt