Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Aktoriaus A.Devočenkos mirties versijos: nuo nužudymo iki savižudybės

Aleksėjus Devočenko
Nuotr. iš „Wikipedia“ / Aleksėjus Devočenko
Šaltinis: 15min.lt, BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį savo bute Maskvoje rastas negyvas žinomas Rusijos teatro ir kino aktorius Aleksejus Devočenka, skelbia newsru.com.

Aktoriaus kūną rado jo giminaičiai – jis gulėjo prie įėjimo į butą kraujo klane. Vidaus reikalų ministerijos spaudos tarnyba informavo, kad pranešimas apie Altufjevo plento 100-jame name rastą vyro lavoną gautas 18 val. 36 min. „Incidento vietoje dirba operatyvinės grupės tyrėjai“, – sakė tarnybos atstovas. 

Viena versijų – žmogžudystė

Naujienų agentūrai „Itar-Tass“ šaltinis teisėsaugos organuose teigia, kad yra rimtas pagrindas manyti, jog aktorius buvo nužudytas. Tuo tarpu „Life News“ skelbia, kad tiriamos kelios versijos, tarp jų ir tai, kad aktoriaus mirtis galėjo būti nelaimingas atsitikimas. 

Bute rasta stiklo nuolaužų – neatmetama, kad būdamas neblaivus aktorius, apimtas įsiūčio, daužė spintų stiklines duris, ir trenkęsis galva į stiklą, prarado sąmonę ir mirė netekęs daug kraujo. Tačiau ši versija kelia daug abejonių, nes, anot pareigūnų, bute rasta grumtynių pėdsakų. 

A.Devočenka itin išgyveno dėl padėties Rusijoje, jos agresijos prieš Ukrainą, buvo labai jautrus, vienišas ir pastaruoju metu kankinamas gilios depresijos.

Galėjo nusižudyti ar mirti nuo širdies smūgio

Šiuo metu atliekama medicininė ekspertizė. Lenta.ru, remdamiesi šaltiniais teisėsaugoje, skelbia, kad kol kas smurto žymių ant kūno nerasta. 

Nenorėjęs prisistatyti aktoriaus draugas televizijos „Dožd“ interneto svetainei teigė nemanąs, kad jis buvo nužudytas. Anot jo, A.Devočenka itin išgyveno dėl padėties Rusijoje, jos agresijos prieš Ukrainą, buvo labai jautrus, vienišas ir pastaruoju metu kankinamas gilios depresijos.

Gazeta.ru penktadienį rašo, kad pasak teisėsaugos šaltinių, aktorius galėjo mirti nuo jį staiga ištikusio širdies smūgio. Nors aplink buvo kraujo, ant aktoriaus kūno sužalojimų nerasta. Tikslios jo mirties aplinkybės paaiškės po medicininės ekspertizės.

2012 metais aktorius sakė, kad jis buvo užpultas metropolitene, tačiau tuomet teisėsauga tyrimo nepradėjo. 

Buvo drąsus V.Putino kritikas

2011 metais jis paskelbė atsisakantis valstybinių apdovanojimų. Jis teigė nenorintis turėti jokių apdovanojimų, gautų iš V.Putino rankų.

A.Devočenka aktyviai kritikavo Vladimiro Putino režimą. Jis buvo Jungtinio visuomeninio fronto narys, dalyvavo akcijose, koncertuose, kuriuose buvo reikalaujama politinių permainų, V.Putino pasitraukimo. 

2011 metais jis paskelbė atsisakantis valstybinių apdovanojimų. Jis teigė nenorintis turėti jokių apdovanojimų, gautų iš V.Putino rankų, jam gėda už tai, kad valstybėje vyksta nuolatinis melavimas, grobstymas, kraujo liejimas. 

Birželį interviu portalui censor.net.ua jis sakė, kad „reikia palikti Ukrainą ramybėje; nelįsti, nepatarinėti, nemeluoti!“

A.Devočenka gimė 1965 metų spalio 14 dieną Sankt Peterburge. Dar mokykloje jis pradėjo vaidinti A.A.Briancevo vardo Jaunimo teatre. 1990 metais jis baigė Leningrado valstybinį N.K.Čerkasovo teatro, muzikos ir kinematografijos institutą.

Nuo 2011 iki 2012 metų jis dirbo Maskvos jaunimo teatre. Nuo 2012 metų vaidino Maskvos A.Čechovo teatro trupėje. Žiūrovai jį atsimena iš daugelio aktoriaus sukurtų vaidmenų kine ir televizijos serialuose.

Komentarai
Temos Rusija
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min