Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

D.Medvedevas ir V.Putinas kandidatus į Maskvos mero postą aptarė ragaudami lietuvišką maistą (nuotraukos, papildyta 01.40 val.)

D.Medvedevas ir V.Putinas ragavo lietuvišką duoną.
AFP/„Scanpix“ nuotr. / D.Medvedevas ir V.Putinas ragavo lietuvišką duoną.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rusijos prezidentas Dmitrijus Medvedevas ir premjeras Vladimiras Putinas penktadienio vakarą susitikę aptarti kandidatų į Maskvos mero postą ragavo lietuvišką duoną, užsigerdami pienu. Be to, V.Putinas iš Lietuvos gamintojų lauktuvių gavo ir trauktinės.

V.Putinas į prezidento rezidenciją atvyko netuščiomis – jis atsivežė vaišių iš parodos „Auksinis ruduo-2010“. Susėdę prie maistu nukrauto stalo, Rusijos vadovai patalpoje dar būnant žurnalistams persimetė keliais žodžiais apie vaišes, praneša Kp.ru.

„Ką tik buvau žemės ūkio parodoje. Lietuvių gamintojai davė duonos, o mūsiškiai, jau prie išėjimo, įteikė krepšį pieno produktų. Siūlau paragauti“, – sakė V.Putinas, rodydamas į didelį tamsios duonos kepalą. Nuo jos buvo atpjautos kelios riekės.

D.Medvedevas šiam dėkojo, kad atvyko netuščiomis. „Būtinai paragausime. Didelis ačiū lietuvių gamintojams. Mums svarbu, kad su jais būtų palaikomi glaudūs ryšiai“, – sakė Rusijos prezidentas.

Tuomet prezidentas ir premjeras sudaužė pieno stiklinėmis. Trumpą vaizdo įrašo ištrauką iš vakarienės galite pažiūrėti čia.

Apie galimus kandidatus į Maskvos mero postą girdint žurnalistams Rusijos vadovai nešnekėjo.

Po vakarienės D.Medvedevo socialiniame tinklalapyje „Twitter“ buvo įkelta nuotrauka iš susitikimo. Po ja – prezidento komentaras: „Duona ir pienas iš parodos „Auksinis ruduo“. Viskas labai skanu.“

Kandidatai į Maskvos mero postą turėtų būti oficialiai paskelbti vėliausiai kitą savaitę.

Rusijos prezidentas antradienį atleido 18 metų Maskvai vadovavusį Jurijų Lužkovą, kaip praradusį pasitikėjimą.

Papildyta 00.24 val.: V.Putinas lauktuvių gavo ir trauktinės

Parodos „Auksinis ruduo 2010“ spaudos tarnyba praneša, jog Lietuvos įmonių stendus aplankęs V.Putinas ne tik buvo pavaišintas duona, bet gavo ir daugiau lauktuvių. Rusijos premjerui svečiai iš Lietuvos įteikė suvenyrinę knygą su žolelių trauktine „Trejos devynerios“ bei dviem stikliukais.

„Ankstoka pradėti skaityti“, – dovaną pakomentavo V.Putinas.

Kalbėdami su Rusijos premjeru, Lietuvos gamintojai jam pasakojo apie Lietuvos žemės ūkį, eksporto situaciją, o taip pat perdavė linkėjimų nuo prezidentės.

Papildyta 01.40 val.: Tinklalapis Kp.ru praneša, kad V.Putinui Lietuvos stendą aprodė ir lauktuvių įteikė Lietuvos ambasadorius Rusijoje Antanas Vinkus.

Pateikiame trumpą A.Vinkaus ir V.Putino dialogo ištrauką:

A.V.: Štai jums knyga apie Lietuvą (A.Vinkus atidarė suvenyrinę knygą ir parodė butelį – aut. past.). Kiekvieną dieną reikia perskaityti po 50 gramų.

V.P.: Dabar dar ankstoka. Taip, tokias parodas geriau lankyti vakarais, visko čia yra, ir karčiosios, ir užkandos.

A.V.: Vakare paskaitykite. Tai „Trejos devynerios“, geras gėrimas, 27 žolelių, nuo visko padeda.

Lietuvos ambasadorius V.Putinui užsiminė, jog abiems šalims būtų naudingiau draugauti. „Aš irgi taip galvoju“, – į tokį pastebėjimą atsakė Rusijos premjeras.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min