Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Donecko separatistai sudegino jiems neįtikusio laikraščio redakciją

Donecko separatistai sudegino jiems neįtikusio laikraščio redakciją
"Provincija" nuotr. / Donecko separatistai sudegino jiems neįtikusio laikraščio redakciją
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Donecko separatistai Molotovo kokteiliais apmėtė vietinio laikraščio redakciją, praneša „Unian“.

Trečiadienį po pietų nežinomi žmonės padegė laikraščio „Provincija“ redakciją Donecko srities Kostiantynivkos mieste. Biuras buvo apmėtytas Molotovo kokteiliais.

Prieš tai pastatas buvo aprašinėtas įvairiais įžeidimais. Separatistai laikraštį susiejo su Ukrainos nacionalistų organizacija „Dešinysis sektorius“, o prorusiškame proteste buvo skanduojama „sudeginti Provinciją“, praneša Gazeta.ua.

„Mums išdaužė du langus ir įmetė plastikinius butelius su degiu mišiniu. Vienas neužsidegė, o kitame kabinete prasidėjo gaisras“, – pasakoja laikraščio redaktorius Michailas Rasputka.

Pasak jo, kabinetas apdegė, iš jo dingo kompiuteris. Kiek anksčiau, balandžio 18 dieną, į darbą atėję žurnalistai virš įėjimo rado užrašus „Čia vyksta priėmimas į Dešinįjį sektorių“, „Užteks meluoti“ ir „Fašizmas nepraeis“.

Jis pasakoja, kad antradienį pietų pertraukos metu sulaukė skambučio. Nežinomas vyras jam pagrasino: „Dar kartą blogai parašysite apie Donecko respubliką, kaltinkite tik save.“

M.Raputka teigia, kad laikraštis stengiasi išlikti neutralus, tačiau vis vien neįtinka separatistams. Tai populiariausias Kostiantynivkos vietos laikraštis, leidžiamas 7 tūkst. egzempliorių tiražu.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min