Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Floridoje nusišovė mokyklos tarybos posėdyje siautėjęs vyras (video, N-18)

Užpuolikas Clay Duke'as
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Užpuolikas Clay Duke'as
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Antradienį Panama Sityje, Floridoje, įvyko ginkluotas incidentas, per kurį žuvo į mokyklos tarybos posėdį atėjęs pistoletu nešinas vyras.

Kaip pranešė „Associated Press“, 56 metų Clay Duke'as atėjo į posėdį, paprašė žodžio ir užlipo į tribūną. Tada jis raudonais dažais ant sienos užrašė raidę V, apibraukė ją ratu ir išsitraukė pistoletą.

Reuters/Scanpix nuotr./Užpuolikas grasina ginklu.
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr./Užpuolikas grasina ginklu.

Kažkas iš renginio dalyvių jo paklausė, kas čia vyksta. Tuomet C.Duke'as liepė iš patalpos išeiti visiems žmonėms, išskyrus „tuos klounus, sėdinčius prie stalo“, turėdamas galvoje kelis mokyklos tarybos narius. Žmonės skubiai išbėgo laukan, o ginkluotas vyras ėmė karštai ginčytis su tarybos nariais dėl savo žmonos darbo.

Toliau, kaip pasakojo liudininkai, vienintelė moteris taryboje, Ginger Littleton, rankine trenkė per pistoletą laikančią C.Duke'o ranką. Moteris pargriuvo ant grindų, o užpuolikas ją iškeikė ir nukreipė į ją ginklą, tačiau neiššovė. G.Littleton vėliau negalėjo paaiškinti, kodėl vyras jos nenužudė.

Po to į salę įėjo ginkluotas apsaugos darbuotojas Mike'as Jonesas ir prasidėjo jo ir C.Duke'o susišaudymas. Iš pradžių vietos žiniasklaida pranešė, kad apsaugininkas nušovė C.Duke'ą, tačiau vėliau, peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašą, paaiškėjo, jog M.Jonesas užpuoliką tik sužeidė, o šis nusišovė pats. Niekas daugiau iš incidente dalyvavusių žmonių nenukentėjo.

Vėliau paaiškėjo, kad C.Duke'as 2000-aisiais buvo nuteistas penkeriems metams nelaisvės už persekiojimą sunkinančiomis aplinkybėmis, neteisėtą ginklo panaudojimą ir trukdymą teisingumo vykdymui. 2004 metais jis anksčiau laiko buvo išleistas į laisvę.

Incidentą nufilmavo salėje įrengtos vaizdo kameros. Nerekomenduojama žiūrėti nepilnamečiams ir silpnų nervų žmonėms.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min