Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Globotinis prievartavo globėjų vaikus

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Britų šeima, priėmusi globoti socialinės tarnybos atvežtą vaiką, buvo šokiruota, kai šis išprievartavo jų dvimetį sūnų. Pasirodo, socialiniai darbuotojai nė nepasivargino perspėti, kad globotinis įtariamas seksualiniais nusikaltimais, rašo „The Sun“.

18-metis vaikinas seksualiai išnaudojo ir devynmetę poros dukterį. Jis su šeima gyveno keletą mėnesių, kol duktė neištvėrusi ryžosi tėvams papasakoti, kas vyksta. Ji prabilo, kai vaikinas išprievartavo jos mažylį brolį.

Kardifo teisme paaiškėjo, kad vaikinas buvo „skubus atvejis“, nes buvo benamis.

Pasirodo, globotinio nusikaltimai buvo tokie rimti, kad teisėjas neabejodamas uždarė jį neribotam laikui. Socialinė tarnyba vakar pripažino „rimtai suklydusi“  vertindama vaikino situaciją ir globos galimybes.

Kardifo teisme paaiškėjo, kad vaikinas buvo „skubus atvejis“, nes buvo benamis. Tačiau darbuotojai nuo šeimos nuslėpė tiesą apie seksualinius nusikaltimus, kuriuos jis įvykdė per pastaruosius penkerius metus.

Dar 2005 metais jis prisipažino netinkamai lietęs ir išnaudojęs berniuką viešbučio kambaryje. 2007-aisiais jis neteko darbo boulingo centre, nes jaunų mergaičių tėvai sužinojo, kad vaikinas prašė jų dukterų telefonų numerių. Pernai jis buvo sugautas, kai bandė išprievartauti 16-metę merginą.

Todėl nėra abejonių, kad jo nusikaltimai nebuvo paslaptis socialinei tarnybai. Teisėjo teigimu,  padėti norėję žmonės tapo aukomis, nes  jiems nebuvo suteikta visa informacija.

Dėl teisinių priežasčių neįvardijamas jaunas nusikaltėlis turės kalėti mažiausiai šešerius metus, tačiau teisėjo sprendimu laisvę išvys tik tuomet, kai bus įrodyta, kad jis daugiau nekelia pavojaus visuomenei.

Tarnyba susilaukė kritikos. Be to, ketinama pradėti tyrimą dėl aplaidumo.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min