Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gruzijoje sugriuvo televizijos „Rustavi 2“ pastatas (antaujinta 18.07 val., nuotraukos)

Sekmadienio rytą griuvo visi penki pastato aukštai.
„Rustavi 2“ nuotr. / Sekmadienio rytą griuvo visi penki pastato aukštai.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ankstų sekmadienio rytą Tbilisyje sugriuvo penkiaaukštis pastatas, kuriame vyko muzikinis konkursas „Žvaigždžių akademija“. Nelaimės priežastis kol kas nėra žinoma. Ieškoma po griuvėsiais likusių žmonių.

Aukų skaičius kol kas nėra aiškus. Po griuvėsiais ieškoma dviejų televizijos „Rustavi 2“ darbuotojų – montuotojų Georgijaus Gabunijos ir Nikos Gelašvilio. Manoma, kad griūties metu jie buvo ketvirtame pastato aukšte, praneša Gruzijos naujienų portalas apsny.ge.

Pastatas susmuko penktą valandą ryto. Iš viso tuo metu pastate buvo 14 žmonių. Penki iš jų nelaimės vietą paliko nenukentėję, o septyni kiti dėl įvairių sužalojimų ar šoko buvo nugabenti į ligoninę. Pasak medikų, į ligoninę paguldyti du žurnalistai, kiti nukentėjusieji, suteikus pagalbą, išleisti.

Oficialių komentarų apie nelaimės priežastis kol kas nėra. Tuo tarpu į griūties vietą sugrįžęs vienas iš televizijos projekto „Žvaigždžių akademija“ dalyvių, Temūras Sadžaja sakė, kad pastato rūsyje vyko remontas – tai ir galėjo būti pastato griūties priežastimi.

Pasak jo, į pastatą turėjo persikelti centrinis televizijos kompanijos „Rustavi 2“ biuras, dėl to ir buvo atliekamas remontas.

T.Sadžaja pasakojo, kad projekto dalyviai paryčiais pakirdo iš miego, kai išgirdo griūvančio pastato keliamą triukšmą. „Pamanėme, kad prasidėjo žemės drebėjimas ir staiga visi atsidūrėme gatvėje. Vaikinų ir merginų miegamieji nenukentėjo“, – pažymėjo dalyvis.

„Žvaigždžių akademija“ yra muzikinis realybės šou, kuriame jaunuoliai mokomi dainavimo ir rengiami išėjimui į didžiąją sceną.

Papildyta 18.07 val. Gelbėtojams tarp griuvėsių pavyko aptikti abiejų montuotojų kūnus. Medikai konstatavo, kad Georgijus Gabunija ir Nika Gelašvilis negyvi.

Projekto „Žvaigždžių akademija“ dalyvės Mery Gogitidzės pasirodymas

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min