Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Likimo ironija. Nuskendusio garlaivio „Bulgarija“ aukų artimiesiems grąžins pinigus „už bilietą anapus“

Garlavis „Bulgarija“ gabeno dvigubai daugiau keleivių, nei leistina.
„Scanpix“ nuotr. / Vyksta pasiruošimo darbai laivo „Bulgarija“ iškėlimui.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Turizmo kompanija „InturVolga“, platinusi bilietus į iškylas garlaiviu „Bulgarija“ (jis nuskendo liepos 10 d.), pranešė žinią – pasirodo, aukų giminėms bus grąžinti pinigai už bilietus į mirtiną reisą.

Įdomu tai, kad sukrėsti tragedijos žuvusiųjų giminės iki šiol nesikreipė su tokiu prašymu. Bilietų kaina neįvardijama, tačiau pranešama, kad kelionės išlaidos bus kompensuotos ir išgyvenusiems keleiviams.

Anksčiau buvo skelbta, kad bilietai į tragišką garlaivio reisą kainavo 1000–4500 rublių (100–450 litų). Didžiausia kaina – už vienintelį garlaivyje buvusį „liuksą“.

Tokia nedidelė kaina, spėjama, ir sutraukė į turą tiek daug keleivių – gerokai daugiau nei leistina (vietoje 140 plaukė 208 keleiviai). Keleivinis dviejų denių garlaivis „Bulgarija“ liepos 10 d. nuskendo Volgos upėje, Tatarstane.

Išsigelbėjo arba buvo išgelbėti 79 keleiviai, žuvo 122.      

Dviejų denių motorlaivis „Bulgarija“, pastatytas Čekoslovakijoje dar 1955 metais ir priklausantis bendrovei „Argorečtur“, per audrą nuskendo Volgos upėje esančioje Kuibyševo vandens saugykloje už 3 km nuo kranto, greta Siukejevo gyvenvietės. Vandens gylis šioje vietoje – 20 metrų.

Liudininkai pasakoja, kad prieš pat nelaimę laivas atliko manevrą keisdamas farvaterį, pasviro ant dešiniojo borto, o tada jį užliejo vanduo. Po aštuonių minučių „Bulgarija“ visiškai paniro po vandeniu.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min