Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Londone vykstančių riaušių metu sulaikyti ir pasiturintys žmonės: muzikantas, sportininkė, balerina, milijonieriaus duktė

Londono šiaurėję degantis automobilis
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Londono šiaurėje degantis automobilis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Didžiojoje Britanijoje vykstančių neramumų metu automobilius daužė ir parduotuves plėšė ne tik nepasiturintys, socialiniame užribyje atsidūrę žmonės ar nusikaltėlių gaujos. Pareigūnai sulaikė ir pasiturinčių, visuomenėje žinomų žmonių.

Dienraštis „The Sun“ praneša, kad neramumų metu buvo sulaikyta talentinga 18-metė sportininkė ir dainininkė Chelsea Ives, turėjusi tapti šalies ambasadore kitais metais Londone vyksiančiose olimpinėse žaidynėse. Beje, policijai apie Chelsea siautėjimą pranešė jos tėvai, išvydę savo dukrą daužančią policijos automobilį per televiziją.

Ch.Ives buvo atrinkta tapti viena iš 8 tūkstančių Londono olimpiadai atstovaujančių žmonių. Nors Ch.Ives neigia jai mestus kaltinimus, užfiksuotose nuotraukose matyti, kaip ji daužo pareigūnų automobilį, taip pat yra parodymų, kad ji metė akmenį į vienos parduotuvės langą ir šaukė: „Tai pati geriausia diena!“ Teisme ji kaltinama padariusi 5 tūkst. svarų sterlingų materialinį nuostolį. Beje, mergina savo „Facebook“ profilyje rašė, kad dėl neramumų kalti policininkai.

Kaip rašo „The Daily Mail“, riaušėse dalyvavo ne tik mažiau pasiturintys žmonės, bet ir turtuolių atžalos. Pavyzdžiui, prieš teismą stojo 19-metė Laura Johnson – milijonieriaus dukra ir prestižinės mokyklos auklėtinė. Ji kaltinama pavogus elektroninių prekių už 5 tūkst. svarų sterlingų. Ji pavogė du televizorius, mikrobangų krosnelę, kelis mobiliuosius telefonus.

Mančesteryje buvo areštuotas ir perspektyvus muzikantas Stefanas Hoyle, iš parduotuvės pavogęs smuiką. „Visada svajojau išmokti groti smuiku“, – sakė policijos sulaikytas girtas riaušininkas.

Taip pat buvo sualikyta 17-metė balerina, kurios vardas neatskleidžiamas. Ji iš parduotuvės išsinešė du plokščiaekranius televizorius. Pamačiusi savo nuotrauką laikraštyje mergina pasidavė savanoriškai. 

Taip pat pranešama, kad sulaikyta aukštųjų mokyklų studentų, nekilnojamojo turto agentų.

Iki šiol prieš teismą dėl neramumų Londone stojo 240 žmonių. Pusei jų nėra net 18 metų.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min