Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Norėdami paaiškinti Vladimiro Putino galimą grįžimą į prezidentūrą, taivaniečiai sukūrė filmuką

Kadras iš taivaniečių filmuko apie V.Putiną
Youtube.com iliustr. / Kadras iš taivaniečių filmuko apie V.Putiną
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Tuo metu, kai rimti politikos apžvalgininkai bando paaiškinti Vladimiro Putino galimą grįžimą į Rusijos prezidento postą, Taivano TV kanalas, priklausantis „Next Media Ltd“, nusprendė paaiškinti savo žiūrovams politinę realybę be galo paprastai.

Pirmadienį TV kompanija parodė žiūrovams nedidelį filmuką, kuriame trumpai išdėstė pastarųjų dešimties metų Rusijos istoriją. „Reuters“ konstatuoja, kad tokiu būdu taivaniečiai pasijuokė iš visų Rusijos prezidentų.

Filme pasakojama, kad, pakeitęs poste apgirtusį Borisą Jelciną, V.Putinas gana greitai įvedė tvarką ir pasirūpino šalies piliečių gerove. Naujasis prezidentas greitai „susitvarkė“ su oligarchais ir „išsprendė“ Čečėnijos problemą. Prezidentui kiekviename žingsnyje padeda tikrų tikriausia „geležinė ranka“.

Kalbėdamas per TV, Rusijos prezidentas V.Putinas nevengia pergalingai muštis į krūtinę, tokiu būdu žavėdamas prie televizoriaus sėdinčias rusų šeimas. Tuo pat metu V.Putinas neleidžia opozicijos atstovams atvirai kritikuoti savo veiklos ir reikalauti atsistatydinimo. Jo priešus suima vyrai civiliais drabužiais.

Vos tik prezidento poste pasirodo D.Medvedevas, iškart pastebima, koks jis nerangus. Iš esmės tai yra lėlė, valdoma V.Putino nuotoliniu būdu. 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min