Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Pedofilų rojus Kalifornijoje

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Jie rengia karaokės naktis, stato spektaklius, gimtadienių progomis džiaugiasi vakarėliais su tortais ir ledais bei dovanomis. Sunku būtų patikėti, kad visu tuo mėgaujasi vieni pavojingiausių JAV pedofilų, uždaryti Koalingos ligoninėje Kalifornijoje.

Nuo 2005-ųjų įsigalėjus naujam įstatymui, pedofilai, atlikę bausmės laiką kalėjime, gali būti pripažinti psichikos ligoniais ir perkelti į šią ligoninę neribotam laikui.

O tai šiaip ar taip yra ligoninė, ir asmenys, kurie skaudino vaikus, turi tokias pačias teises kaip ir kiti ligoniai – jie vienodai mėgaujasi prabanga, kainuojančia mokesčių mokėtojams apie šimtą tūkstančių dolerių už vieną pacientą per metus.

Nors oficialiai ligoninė skirta tam, kad nusikaltėliai būtų reabilituoti, 70 proc. jų atsisako dalyvauti terapijos grupėse. Iš 800 ligoninėje esančių pedofilų vos 13 grįžo atgal į visuomenęė po terapijos. O tie, kurie pasiliko, leidžia dienas žaisdami stalo tenisą, žiūrėdami filmus ir net rengia talentų konkursus.

Britas filmų kūrėjas Louisas Therouxas, pats auginantis keturis sūnus, buvo pirmasis pašalinis asmuo gavęs leidimą patekti į vidų. Jis pasakojo, kad ligoninės personalas netiki, jog pedofilai kada nors gali būti pagydyti, o kai kuriems „pacientams“ net leidžiama žiūrėti pornografiją.

Sukūręs dokumentinį filmą apie šią vietą, kuris bus rodomas BBC 2 kanalu sekmadienį, jis pasakojo nepastebėjęs, kad ligoninėje būtų itin stengiamasi „pagydyti“ pedofilus prieš jų valią. „Kadangi dauguma jų atsisako terapijos, Koalinga paprasčiausiai yra itin brangiai kainuojantis, prabangus sandėlis, padedantis išlaikyti šiuos asmenis toliau nuo gatvių visą likusį jų gyvenimą. Dauguma jų niekada nebus paleisti“, – teigė jis.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min