Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rasta trečioji Rusijoje sudužusio Lenkijos prezidento lėktuvo juodoji dėžė (atnaujinta 15.07 val.)

Sudužęs Lenkijos prezidento lėktuvas
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Sudužęs Lenkijos prezidento lėktuvas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rasta trečioji šeštadienį sudužusio Lenkijos prezidento Lecho Kaczynskio lėktuvo juodoji dėžė. Taip pat pranešama, kad atpažintas prezidento žmonos kūnas.

Kaip praneša naujienų portalas lenta.ru, kuris remiasi laikraščiu „Wiadomosci“, tai paskelbė Lenkijos generalinis prokuroras Andrzejus Seremetas. Pirmosios dvi juodosios dėžės buvo rastos praėjusį šeštadienį – tą pačią dieną, kai sudužo lėktuvas.

Generalinis prokuroras taip pat paskelbė, kad tragedijos vietoje rasti tik 87 žuvusiųjų kūnai (katastrofos aukomis tapo 96 žmonės). Anksčiau Rusijos žiniasklaida buvo paskelbusi, kad gelbėtojams pavyko rasti visus kūnus – tiesa, kai kuriuos jų teks atpažinti pasitelkus DNR tyrimus, o įvykio vietoje gali tekti kasti žemę ieškant žuvusiųjų kūnų dalių.

Generalinis prokuroras pareiškė tikįs, kad likę kūnai bus rasti, kai specialia technika bus iškeltos sudužusio lėktuvo dalys.

Tuo tarpu Lenkijoje šiuo metu jau svarstoma keisti aukščiausių šalies pareigūnų kelionių taisykles – siekiama užkirsti kelią tam, kad tiek daug šalies valdančiojo aparato atstovų keliautų vienu lėktuvu.

Atnaujinta 15.07 val. Rusijos žiniasklaida praneša, kad pavyko atpažinti Lenkijos prezidento žmonos Marios Kaczynskos kūną. Skelbiama, kad jis buvo atpažintas pagal vestuvinį išgraviruotą žiedą.

Prezidento žmonos kūnas į Lenkiją bus parskraidintas antradienį.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min