Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusija pažėrė kaltinimų JAV dėl šeimininkavimo pasaulyje

Sergejus Lavrovas
„Scanpix“/„Anadolu Ajansi“ nuotr. / Sergejus Lavrovas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rusija per specialią Jungtinių Tautų (JT) Generalinės Asamblėjos sesiją Niujorke šeštadienį apkaltino JAV ir jos sąjungininkes „šeimininkavimu pasaulyje“. Anot Rusijos, jie bando diktuoti visiems, kas yra „gerai, o kas blogai“.

Kaip skelbia naujienų agentūra „Reuters“, Rusijos užsienio reikalų ministro Sergejaus Lavrovo kalba Generalinės Asamblėjos sesijoje buvo prastėjančių santykių tarp Maskvos ir Vakarų, kurie paskelbė sankcijas Rusijai dėl agresijos Ukrainoje, pavyzdys.

„JAV diriguojamas Vakarų aljansas, piešiantis save kaip demokratijos, teisės normų ir žmogaus teisių atskirose šalyse čempioną, atmeta demokratijos principą – suverenių valstybių lygybę, įtvirtintą JT Chartijoje, ir bando nuspręsti už visus, kas yra gerai, o kas blogai“, – kalbėjo S.Lavrovas.

„Vašingtonas atvirai deklaravo savo teisę vienašališkai panaudoti jėgą bet kur, ginant savo interesus“, – pridūrė S.Lavrovas.

„Karinė intervencija tapo norma“, – tęsė Rusijos užsienio reikalų ministras.

Jis dar kartą pakartojo, kad, Maskvos manymu, JAV ir Europos Sąjunga "remia valstybės perversmą Ukrainoje" ir jos yra atsakingos už konfliktą šalyje.

Priminsime, kad dėl Rusijos agresijos Ukrainoje jau žuvo daugiau kaip 3000 žmonių. Rusija atkakliai neigia siuntusi savo karius arba teroristams siuntusi ginklus į Ukrainą.

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min