Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijoje išaiškinta masinė vaikus sekso mokiusių ištvirkautojų sekta (video)

Vaikai buvo mokomi nešvankių dainelių ir eilėraščių, o vėliau stebėdavo suaugusiųjų sekso orgijas.
Kadras iš Lifenews.ru reportažo / Vaikai buvo mokomi nešvankių dainelių ir eilėraščių, o vėliau stebėdavo suaugusiųjų sekso orgijas.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rusijos Orenburgo mieste iškelta baudžiamoji byla dėl labdaringo saviugdos fondo veiklos. Jo dalyviai užsiimdavo seksu mažamečių vaikų akivaizdoje.

Organizacija buvo sukurta 1992 metais. Jos veikloje, kaip praneša Orenburgo srities teisėsaugos institucijos, dalyvavo daugiau nei šimtas žmonių.

Kaip praneša lenta.ru, nustatyta, kad fondo vadovybė propagavo asocialų gyvenimo būdą. Be to, 2006–2010 metais fondo nariai dalyvaudavo vadinamosiose sesijose, per kurias rengdavo sekso orgijas mažamečių vaikų akivaizdoje. Ir ne tik patys tuo užsiimdavo, bet ir vaikus mokydavo, kaip tai „teisingai daryti“.

Be to, sektantai visa tai filmuodavo. Taip pat filmuodavo, kaip jų vaikai ant scenos dainuoja daineles ir deklamuoja eilėraščius, „papuoštus“ nenormatyvine leksika. Vėliau per kratas buvo rasta apie 300 DVD plokštelių ir keli maišai vaizdo kasečių su tokiais įrašais.

Lifenews.ru informuoja, kad per operaciją, kurioje dalyvavo ir Federalinės saugumo tarnybos atstovai, sulaikyta apie pusantro šimto žmonių. Tarp jų – daugybė mokytojų, gydytojų, bankininkų, teisininkų ir finansininkų. „Sesijų“ dalyviai į „užsiėmimus“ atsivesdavo savo vaikus nuo trejų iki 15 metų. Tyrėjai nukentėjusiais laiko apie 25 mažamečius.

Iškrypėliai sulaikyti vienos iš „sesijų“ metu, kurią surengė atokioje vietovėje gamtoje. Sulaikymo metu visi jie buvo nuogi. Su jais buvo apie dešimt vaikų.

Fondui vadovavo buvęs gydytojas psichoterapeutas, kuris savo profesinius įgūdžius panaudodavo manipuliuodamas žmonėmis. Jis į organizaciją kviesdavosi tuos, kurie domėdavosi filosofija, psichologija, mistika ir ezoterika, žadėdamas pagalbą bei išsilaisvinimą, laimės ir meilės pojūčius.

Tyrėjai įtarimus formuluoja pagal du Rusijos baudžiamojo kodekso straipsnius, numatančius atsakomybę už organizacijos ar susivienijimo, besikėsinančio į piliečių teises ir asmenybę, sukūrimą ir grupės asmenų vykdytą mažamečių tvirkinimą.

Vienas iš švelnesnio turinio vaizdo įrašų, rastų per kratas pas sektos narius:

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min