Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijoje šokdami nuo tilto su virve žuvo du ekstremalių pojūčių užsigeidę jaunuoliai (video)

Šuolis nuo šio tilto baigėsi dviejų jaunuolių žūtimi.
Kadras iš „YouTube“ / Šuolis nuo šio tilto baigėsi dviejų jaunuolių žūtimi.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rusijos Sverdlovsko srities tardymo valdyboje iškelta baudžiamoji byla dėl dviejų šokinėtojų su virve žūties. Birželio 13 dieną du jaunuoliai – vaikinas ir mergina – žuvo šokdami nuo tilto netoli Kamensko Uralsko miesto.

Įtariamaisiais šioje byloje tapo du nelegalių pramogų organizatoriai. Jiems gresia dešimt metų nelaisvės kolonijoje.

Teisėsaugos institucijų duomenimis, tragedija įvyko sekmadienį per pietus. Mirtis pasiglemžė 1988 ir 1989 metais gimusius jaunuolius, šokusius nuo tilto per Isetės upę prie Kodinkos kaimo.

Kaip pabrėžia Rusijos žiniasklaida, Kamensko tiltas – populiari Jekaterinburgo ekstremalų pramogų vieta. Jo aukštis – 25 metrai.Pirminiais duomenimis, šuolius nuo tilto su elastinga virve surengė ekstremalai iš Jekaterinburgo ir Kurgano. Du jaunuoliai – Konstantinas ir Svetlana – tuo metu valtimi plaukė Isetės upe. Pamatę, kaip nuo tilto šokinėja ekstremalių pojūčių ieškotojai, keliautojai nusprendė prie jų prisidėti. Tačiau pramoga baigėsi tragedija: kaip sakė milicijos pareigūnai, tandemu šokę jaunuoliai rėžėsi į žemę.

Baudžiamoji byla iškelta pagal Rusijos baudžiamojo kodekso straipsnį, numatantį atsakomybę už blogos kokybės paslaugų, sukėlusių mirtį dviem ar daugiau žmonių, suteikimą. Dviem šuolių organizatoriams, gimusiems 1972 ir 1978 metais, gresia įkalinimas iki 10 metų.

Kaip aiškėja, norintieji šokti su virve turėjo mokėti pinigus organizatoriams. Organizatoriai savo ruožtu norintiesiems išbandyti jų paslaugas žadėjo įspūdingą laisvąjį kritimą, tačiau virvės, kurios turėjo apsaugoti nuo tragedijos, nebuvo tinkamai pritvirtintos prie tilto.

Kaip pabrėžia Rusijos žiniasklaida, Kamensko tiltas – populiari Jekaterinburgo ekstremalų pramogų vieta. Jo aukštis – 25 metrai. Savaitgaliais čia susirenka daug jaunimo, o šuolių organizatoriai laisvo kritimo džiaugsmus pardavinėja po 250 rublių už šuolį.

Taip pat primenama, kad 2009 metų gegužės 8 dieną šioje vietoje įvyko panaši nelaimė. Šuolius organizuojantys asmenys neapskaičiavo virvės ilgio. Dėl to du tandemu šokę jaunuoliai trenkėsi į žemę. Jie liko gyvi, tačiau patyrė daugybę kaulų lūžių, tarp jų – ir atvirų, taip pat sunkiai susižalojo galvas.

Vėliau internetiniame šuolių su virvėmis mėgėjų forume rašyta, kad tai tik atsitiktinis atvejis ir nereikėtų jo sureikšminti. Šuolių organizatoriai įtikinėjo, kad daugiau tai nepasikartos. Pasak jų, šuoliai – tai „neapsakomas malonumas, galima ir rizikuoti. Nušokai – ir pasijutai gimęs iš naujo.“

Skaitytojų dėmesiui – keli anksčiau išplatinti vaizdo įrašai, kuriuose įamžintas šokinėjimas nuo Kamensko tilto.

Komentarai
Temos Rusija
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min