Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Rusijos opozicija paskelbė, kad buvo pagrobtas gėjų judėjimo lyderis

Nikolajus Aleksejevas
wikimedia.org nuotr. / Nikolajus Aleksejevas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nikolajus Aleksejevas, vienas iš Rusijos gėjų judėjimo lyderių, buvo sulaikytas „Domodedovo“ oro uoste ir išvežtas nežinoma kryptimi. Apie tai radijo stočiai „Echo Moskvy“ pranešė opozicinio judėjimo „Solidarumas“ aktyvistas Aleksejus Davydovas.

Pasak A.Davydovo, gėjų lyderio reikalaujama atsisakyti idėjos surengti prieš Maskvos merą Jurijų Lužkovą nukreiptą piketą ir atsiimti iš Strasbūro teismo ieškinį Rusijos sostinės vadovui, neleidusiam Maskvoje rengti gėjų parado. Kaip pabrėžė „Solidarumo“ aktyvistas, apie tai N.Aleksejevas vienam iš savo bendražygių pranešė SMS žinute. Gėjų lyderio buvimo vieta nežinoma.

Kaip teigia opozicijos atstovai, N.Aleksejevas dingo trečiadienį. Tądien jis turėjo išskristi į Ženevą, tačiau buvo sulaikytas oro uoste. Prie gėjų aktyvisto oro uoste priėjo milicininkai. Pareigūnai pareiškė, kad dėl jo bagažo kilo problemų, ir nusivedė N.Aleksejevą į atskirą patalpą. Iš jos jis buvo išvežtas nežinoma kryptimi.

Naujausiais duomenimis, kaip teigia radijo stoties „Echo Moskvy“ šaltiniai, gėjų lyderis vėliau buvo grąžintas į „Domodedovo“ oro uostą. Anksčiau A.Davydovas tvirtino, kad N.Aleksejevo bendražygiai jo negalėjo rasti visą naktį.

Piketas prieš J.Lužkovą planuojamas rugsėjo 21-ąją, Maskvos mero gimimo dieną. Tuo tarpu Strasbūro teismo sprendimo, kaip tvirtina pats N.Aleksejevas, laukiama jau artimiausiu metu.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min