Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Tragedija Murmanske: vestuvių metu bičiuliai jaunikį nužudė dėl žiedo

Peilis
Photos.com nuotr. / Peilis
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

„Life News“ praneša apie neįtikėtiną žmogžudystę Murmanske.

Milicijai apie 2 val. nakties paskambinusi daugiabučio gyventoja pranešė, kad iš kaimynų buto sklinda keistas triukšmas. Be to, ji taip pat sakė mačiusi iš gretimo buto išeinančią moterį, kruvinais drabužiais.

Kitiems kaimynams sužeista moteris spėjo papasakoti, kad išvakarėse ištekėjo. O vestuvių puotos metu užstalėje įvyko kruvinas incidentas – svečiai, griebę peilį ir virtuvinį kirvuką, užpuolė jaunavedžius.

Sunkiai sužeista nuotaka buvo paguldyta į ligoninę. Jos žuvusio vyro kūną milicija rado bute. Vyriškis nužudytas virtuviniu peiliu. Įtariamieji žmogžudyste sulaikyti.

Pirminiais milicijos duomenimis, ką tik susituokę Murmansko gyventojai atšvęsti tokios svarbios progos pakvietė kitą sutuoktinių porą. Vėliau kilo grumtynės.

Iš pradžių sulaikytas įtariamasis žmogžudyste aiškino, neva norėjęs atkeršyti jaunikiui už tai, kad kadaise jį sumušė nužudytojo draugai.

Įtariamojo žmona taip pat patvirtino, kad pyko ant jaunikio už kažkokias senas skriaudas. Todėl neva moteris pirmoji ir pradėjo konfliktą su jaunavedžiais.

Tik vėliau, tardymo metu, sulaikytieji įvardijo tikrąją užpuolimo ir nužudymo priežastį. Tai – auksiniai jaunavedžių žiedai, kuriuos žudikai norėjo parduoti...

Komentarai
Šioje istorijoje Santuoka, Žmogžudystė, Vestuvės
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min