Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

TV kanalas išpranašavo Lenkijos prezidento L.Kaczynskio žūtį?

Reportažas suklaidino daugybę Gruzijos gyventojų.
Kadras iš „Imedi“ transliacijos / Reportažas suklaidino daugybę Gruzijos gyventojų.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Portalas 15min.lt jau rašė apie Gruzijos TV kanalo „Imedii“ klaidinantį reportažą šių metų kovo mėnesį.

TV kanalas tuomet pranešė neįtikėtiną žinią, kad Rusijos armija įsiveržė į Gruziją, o Michailas Saakašvilis nužudytas. Tačiau netrukus išaiškėjo, kad tokia informacija neturi jokio pagrindo, tai tebuvo Gruzijos žiniasklaidos parengtas specialus reportažas apie galimą karo scenarijų. Tačiau tai vis tiek pasėjo paniką.

Sensacingą naujieną apie Gruzijos prezidento M.Saakašvilio nužudymą ir karą pranešė rusų naujienų agentūra „Interfaks“, remdamasi Gruzijos televizijos kanalu „Imedii“. Apie tai netrukus pranešė ir Rusijos radijo stotis „Echo Moskvy“, tiesa, pridūrė, kad tokia informacija kelia abejonių.

Tačiau vos pradėjus sklisti tokiai informacijai tas pats „Imedii“ pranešė, kad tai nesusipratimas. Šis informacinis nesusipratimas kilo dėl šio televizijos kanalo eteryje parodyto specialaus reportažo, kuris buvo pristatytas kaip „galimas įvykių scenarijus“, o laida pristatyta kaip „specialus reportažas apie galimą įvykių seką Rusijos intervencijos į Gruziją atveju“.

Reportaže taip pat minėtas Lenkijos prezidento lėktuvo sprogimas. Jame nuskambėjo žinia, kad L.Kaczynskio lėktuvas sprogo pakeliui į Gruziją. Prabėgus vos mėnesiui šis melagingas siužetas tapo realybe Smolenske.

 

VIDEO: Fake War Part 1 of 2 (English Sub)
Komentarai
Temos TV, Gruzija
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Sužinokite daugiau
Parašykite atsiliepimą apie 15min