Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukrainos oligarchas Rinatas Achmetovas ragina darbininkus rengti protesto žygius prieš teroristus

Rinatas Achmetovas
„Wikimedia Commons“ nuotr. / Rinatas Achmetovas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Turtingiausias Ukrainos žmogus Rinatas Achmetovas pasmerkė separatistų Rytų Ukrainoje veiksmus. Kompanijos SKM savininkas paragino visus dirbančius žmones pradėti protesto žygius prieš teroristus.

R.Achemtovas kreipimesi per televiziją sakė, kad žmonėms Rytų Ukrainoje nusibodo gyventi baimėje ir gąsdintis kulkų gatvėse. „Donbase banditai vaikšto su automatiniais ginklais, granatsvaidžiais, plėšikauja. Ar tai – taikus gyvenimas? Ar tai – stipri ekonomika? Būtent todėl žmonės norėjo surengti taikias eitynes“, – apie Mariupolyje planuotas eitynes kalbėjo R.Achmetovas.

Verslininkas neabejojo: „Mes nebūsime įbaugini, mes nesustosime. Prieš nieką – įskaitant ir tuos, kurie save vadina kažkokia Donecko respublika. Kas apie juos yra žinoma? Kas žino vadovų vardus? Ką jie yra padarę dėl Donbaso? Nieko. Jie kovoja prieš Donbaso. Tai – Donbaso genocidas“.

R.Achemtovas paragino antradienį visus dirbančius žmones pradėti protestus savo darbo vietose – vidurdienį nuskambėjus signalui taip paremti taiką Donbaso regione ir pasisakyti prieš kraujo liejimą. Anot jo, tokie taikūs protestai bus rengiami kasdien – kol Donbase nebus atkurta taika.

VIDEO: R.Achmetovo kalba

Nors R.Achmetovas viešai visada pasisako už vieningą Ukrainą, oligarchas yra kaltinamas slaptu separatistų finansavimu.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min