Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Ukrainos premjeras Mykola Azarovas: prieš valdžią protestuoja teroristai, kurie ir atsakingi už žmonių aukas

Trečiadienio neramumai Kijeve
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Trečiadienio neramumai Kijeve
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ukrainos premjeras Mykola Azarovas trečiadienį pareiškė, kad žmonės, kurie Kijevo centre protestuoja prieš valdžią, yra teroristai, o mitingų organizatoriai privalės prisiimti atsakomybę už žmonių aukas, praneša tvn24.pl.

„Šitų įvykių dalyvių negalima vadinti taikiais protestuotojais. Tai nusikaltėliai, kurie privalo sumokėti už savo veiksmus. Oficialiai pareiškiu, kad kaltė dėl aukų, kurių, deja, jau yra, kris ant masinių neramumų organizatorių ir dalyvių sąžinės“, – pradėdamas Vyriausybės posėdį sakė Ukrainos ministras pirmininkas.

Premjeras kategoriškai atmetė, kad dėl vienos iš aukų mirties Hruševskio gatvėje Kijeve atsakinga milicija. Esą kaltinimai neturi pagrindo, kadangi, M.Azarovo teigimu, milicija šioje vietoje net neturi šaunamųjų ginklų.

Būtent premjeras yra tas Ukrainos valdžios atstovas, kuris pastarosiomis dienomis itin aštriai kritikuoja protestuotojus. Antradienio vakarą jis pareiškė, kad Vyriausybei gali nelikti kito pasirinkimo, kaip tik panaudoti jėgą. „Jeigu provokatoriai nenurims, valdžia neturės kitos išeities, kaip tik panaudoti – nepažeidžiant įstatymų – jėgą ir užtikrinti mūsų žmonių saugumą“, – Rusijos televizijai sakė M.Azarovas.

Kijeve trečiadienį vyksta intensyvūs protestuotojų ir saugumo pajėgų susirėmimai, demonstrantai svaido Molotovo kokteilius, o milicija atsako guminėmis kulkomis ir kurtinamosiomis granatomis.

Pranešama ir apie pirmąsias susirėmimų aukas.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min