Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Vladimiras Putinas siūlo automatiškai pripažinti Krymo gyventojus Rusijos Federacijos piliečiais

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas
AFP/„Scanpix“ nuotr. / Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas
Šaltinis: 15min.lt/BNS
0
Skaitysiu vėliau
A A

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas Valstybės Dūmai pasiūlė Krymo piliečius automatiškai pripažinti Rusijos Federacijos piliečiais, – skelbia Zn.ua.

Rusijos prezidentas pateikė Dūmai Krymo sutarties ratifikavimo dokumentus

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pateikė Valstybės Dūmai ratifikuoti Rusijos ir Krymo Respublikos sutartį dėl šios respublikos kartu su Sevastopoliu priėmimo į Rusijos Federaciją (RF), taip pat atitinkamo federalinio konstitucinio įstatymo projektą.

Vienas pateiktų dokumentų yra Rusijos ir Krymo Respublikos sutartis „Dėl Krymo Respublikos priėmimo į RF ir naujų RF subjektų sudarymas Rusijos Federacijoje“. Šiam dokumentui rengiama ratifikavimo procedūra.

Kitas dokumentas – federalinis konstitucinis įstatymas „Dėl Krymo Respublikos priėmimo į RF ir naujų RF subjektų – Krymo Respublikos ir federalinės reikšmės miesto Sevastopolio – sudarymo“. Šį dokumentą Valstybės Dūma turi svarstyti pagal įprastų įstatymo projektų svarstymo procedūrą – t.y., per tris svarstymus.

Vakariniame Dūmos posėdyje jos pirmininkas Sergejus Naryškinas pasiūlė šiuos dokumentus svarstyti plenariniame posėdyje ketvirtadienį.

Ratifikavo susitarimą dėl Krymo įsiliejimo į Rusiją

Priminsime, kad antradienį po pietų Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas kreipėsi į sukviestus Valstybės Dūmos bei Federacijos tarybos narius, regionų vadovus, visuomenės veikėjus ir prorusiškai nusiteikusius Krymo vadovus. Savo kalboje V.Putinas demagogiškai aiškino, kodėl reikia aneksuoti Krymą.

Po V.Putino pareiškimo prorusiška Krymo bei Sevastopolio valdžia ir Vladimiras Putinas ratifikavo susitarimą dėl įsiliejimo į Rusiją. Ukrainai priklausantis Krymas inkorporuotas į Rusijos sudėtį.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min