Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Patvinusi užtvanka Vilniuje užliejo dalį gatvės (video,nuotraukos, papildyta 8.29 val.)

Užlieta gatvė
Andriaus Vaitkevičiaus / 15min nuotr. / Neries krantines vietomis užliejo vanduo, todėl vaikščioti jomis pavojinga.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Kaip praneša 15min.lt reporteris Andrius Vaitkevičius, visą pirmadienį stebėjęs Neries upės vandens lygį Vilniuje, stichija dar nenusiramino. Vandens lygis kyla.

Visa informacija apie potvynį.

Tačiau Vilniuje pirmadienio vakarą patvino ne Neris. Pirmiausia specialios pajėgos išskubėjo į A.Kojelavičiaus gatvę Naujojoje Vilnioje. Čia sparčiai ėmęs kilti Vilnelės vanduo apie 22 val. užliejo apie 100 metrų kelio.

Papildyta 22.45 val. Iš abiejų užlieto ruožo pusių stovi policija ir įspėja vairuotojus dėl pavojaus. Per Naujosios Vilnios užvanką didele srove veržiasi vanduo ir teka į gatvę. Vieni rizikuoja važiuoti, kiti apsisuka ir grįžta. Kol kas nė vienas automobilis neužstrigo. Miesto transportas apsemtą ruožą taip pat įveikia nesustodamas. 15min.lt korespondentas taip pat praneša, kad oro temperatūra ėmė kristi, todėl gatvės pakraščiai tapo slidūs, slidus nemažas gatvės ruožas išsiliejusios upės zonoje.  

Papildyta 8.29 val.: Naktį vanduo A.Kojelavičiaus gatvėje nežymiai atsitraukė. Tačiau srovė paplovė gruntą ir vienas elektros stulpas neišlaikė.

Stulpas griuvo ir pakibo ant laidų, nutiestų greta gatvės.

Apie 4 val. policija užtvėrė gatvę, transporto eismas užlietame kelio ruože buvo sustabdytas.

 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min