Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

„Arnica“ dulkių siurbliai – sveika, švaru, ekonomiška

Pavadinimas
Gydytojai rekomenduoja namuose naudoti siurblius su vandens filtrais, nes jie dulkes bei įvairius mikroorganizmus nuskandina vandenyje
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Anot gydytojų, vis daugiau žmonių suserga įvairiomis alerginėmis ligomis – nuo jų kenčia beveik kas antras vaikas. Negalavimus dažnai lemia aplinkos tarša ir namuose gyvenančios nematomos dulkių erkutės. Gydytojai rekomenduoja namuose naudoti siurblius su vandens filtrais, nes jie dulkes bei įvairius mikroorganizmus nuskandina vandenyje.

Siurblių maišeliuose, skirtingai nei siurbliuose su vandens filtru, kaupiasi ir patenka atgal į aplinką susiurbti mikrobai, bakterijos ir alergenai, kurie sukelia kvėpavimo takų ligas. Į vandens filtrą patekusios dulkės sušlampa, tampa sunkios. Tai užtikrina, kad jos nebus išpučiamos atgal į aplinką ir namų oras taptų sveikesnis.

Dirbdami vandens siurbliai kartu grynina ir gaivina aplinką. O į vandens indą įlašinus eterinio aliejaus namai pakvimpa mėgiamu aromatu. Šaltuoju laikotarpiu, kai namai yra šildomi, oras išsausėja ir pasidaro kenksmingas sveikatai – išsausinama kvėpavimo takų gleivinė, todėl nusilpsta apsauginė funkcija. Naudojant siurblius su vandens filtrais, į aplinką nuolat patenka gaivus ir sudrėkintas oras.

Naudojant dulkių siurblį su vandens filtru nebereikia nuolat pirkti popierinių maišelių, kurie yra reikalingi įprastiems siurbliams – užtenka įpilti vandens iš čiaupo. Priešingai nei įprastuose dulkių siurbliuose, šiame įrenginyje įsiurbimo galia viso valymo metu lieka pastovi.

UAB „Krinona“ parduodami dulkių siurbliai „Arnica“ su vandens filtru nusodina net 99,99 proc. įsiurbtų nešvarumų.  Siurbliuose su vandens filtru yra daug įvairių funkcijų: įrenginys gali susiurbti išsiliejusius skysčius, ar nusiurbti ką tik išplautą kilimą. Kai kurie modeliai turi plovimo funkciją bei „Turbo“ šepetį giluminiam kilimų valymui. Siurbiant su „Arnica“ siurbliais namuose nelieka nemalonaus dulkių kvapo.

„Arnica“ dulkių siurblių kokybę užtikrina suteikiama net 4 metų garantija.

 

UAB “Krinona“, tel.: 8 37 759025,  www.arnica.lt

Krinona parduotuvėse, spalio 8-14 dienomis dulkių siurblys Arnica Bora5000 - tik 469Lt (vietoje 569Lt). Perkant internetu, nemokamas atsiuntimas.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min