Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Atviras interviu: angliškai išmokau kalbėti per 14 dienų

Laura K.aupiene
Laura Kaupienė. asmeninio archyvo nuotr.
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šveicarijos kalbų institutas spalio 20 d. siūlo pasinaudoti rudens akcija ir išmokti anglų, vokiečių, prancūzų ar kitos naujos užsienio kalbos su 55 % nuolaida. Pagal šią programą Tu gali išmokti užsienio kalbos internetu per 14 dienų. Kadangi daug norinčiųjų, kiekis ribotas – nuolaidą gaus tik pirmieji 100 pirkėjų. Perskaityk interviu ir sužinok, kaip Tu šiandien gali gauti 55 % nuolaidą.

Interviu su buhaltere Laura Kaupiene (46 m.) iš Vilniaus, kuri spalio mėnesį išmoko anglų kalbos.

– Ar anksčiau esi bandžiusi išmokti anglų kalbos?

– Mokiausi anglų kalbos vidurinėje mokykloje, bet viską užmiršau.  Kalbų kursai brangiai kainuoja ir aš nepažįstu nė vieno, kuris kursuose išmoko gerai kalbėti...

– Kodėl nusprendei vėl pradėti mokytis anglų kalbos?

– Visada jaučiausi šiek tiek nepatogiai, nes angliškai kalbėti negaliu. Šiandien taip negalima, visi turi kalbėti angliškai bent šnekamąja kalba. Aš pamačiau pasiūlymą su gera kaina per dvi savaites padedant internetinei programai išmokti anglų kalbos. Buvau skeptiška, bet programa pasiūlė garantiją – jei aš neišmoksiu anglų kalbos per dvi savaites, galėsiu susigrąžinti sumokėtus pinigus.

– Kaip mokeisi anglų kalbos?

– Iš pradžių mokiausi žodžių ir tarimo. Nors mokykloje anglų kalbos mokiausi 6 metus, bet iš tikrųjų daugelio iš tų žodžių nemokėjau. Šioje programoje nemokoma tipiškų žodžių iš pratybų sąsiuvinių, bet specialiai atrinktų svarbiausių žodžių sąrašo, leidžiančio mokant 100 žodžių pasakyti praktiškai beveik viską – taip, kad Tave bet kuris suprastų.  Žodžių išmokau jau per kelias dienas. Tada mokiausi, kaip sudaryti sakinius. Tai buvo kažkas negirdėta. Aš stebiuosi, kodėl mokyklose nieko panašaus nemoko. Užsiėmimai buvo paprasti ir greitai judėjau pirmyn.

– Kaip Tau sekėsi tarimas?

– Dabar tarimas yra geras – netgi sakyčiau natūralus. Jei anksčiau buvo gėda net žodį pasakyti, tai dabar visiškai laisvai ir be jokių kompleksų galiu kalbėtis.

– Kaip Tu vertini dabartinę savo anglų kalbą?

– Labai gerai. Visų pirmiausia nebekompleksuoju bendraudama anglų kalba. Antra, galiu išreikšti savo mintis. Nereikia ilgai galvoti, kaip sudaryti sakinį – galiu išreikšti mintis. Suprantu irgi gerai. Pavyzdžiui, dabar skaitau ir žinias internete.

– Ką Tu rekomenduotum žmonėms, kurie dar nekalba angliškai?

– Pabandyti, nes gali tik laimėti. Kuo ilgiau atidėliosite, tuo ilgiau gyvensite be šios kalbos. Patiko, kad nėra namų darbų ir nereikia išankstinių žinių. Gali pradėti kad ir šiandien – programa parengta taip, kad išmokti kalbėti gali visi.

Šiandien yra paskutinė instituto rudens akcijos diena – 100 pirmųjų klientų gali išmokti užsienio kalbos su 55 % nuolaida – tik už 24 Lt (įprasta kaina 59 Lt). Išmok anglų, vokiečių, prancūzų arba kurios kitos iš 12 užsienio kalbų. Apsilankyk www.swisslanguages.com ir gauk prieigą prie kalbų mokymosi programos su 55 % nuolaida – Tu gali būti vienas iš pirmųjų 100 laimingųjų.

Šveicarijos kalbų mokymosi metodu mokoma tik tų žodžių ir frazių, kuriuos būtina žinoti norint bendrauti nauja kalba. Svarbu, kad Tu kuo greičiau galėtum sudaryti sakinius ir bendrauti užsienio kalba. Šveicarijos kalbų instituto sukurtas metodas pagrįstas nuolatiniais kalbos mokymosi tyrimais. Būk vienas iš pirmųjų ir gauk 55 % nuolaidą. Eikite į: www.swisslanguages.com

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min