Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Balsuok už „Vilkyškių pieninės” kefyro turnyro finalinio etapo dalyvius

Garlando G-500 Pure White
Garlando G-500 Pure White
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ar kada pagalvojai, kad kefyrą gertum ne tik dėl jo naudos kūnui ir sielai, bet ir dėl sportinio azarto? O jei dar už tai būtum apdovanotas? „Vilkyškių pieninė” ir „15min.lt” kviečia dalyvauti kefyro turnyre ir laimėti stilingą futbolo stalą „Garlando G-500 Pure White“ į savo biurą.

Praėjusią savaitę į finalinį etapą pateko geriausią rezultatą iškovojęs kolektyvas „Minordija“, o publikos simpatijas šį kartą pelnė „H&M” komanda.

Po 4-rių turnyro etapų, trukusių lapkričio – gruodžio mėnesiais, į finalinį etapą pateko 8 komandos. Rezultatyvumu išsiskyrė „Greita spauda“, „Telenordi“, „NRD“ ir „Minordijos“ komandos, o publikos simpatijas pelnė „TonyBet“, „Kotryna“, „The Atomic Garden“ ir „H&M” komandos.

Finalistai

Pergalės būdas

Laiko trukmė / balsų skaičius

Etapas

Pastaba

Greita spauda

Rezultatyviausias laikas

23 s I  

TonyBet

Publikos simpatijos

201 I

Gavo -10 s baudą, nes gėrė 8-se

Telenordi

Rezultatyviausias laikas

 

24 s II  

Kotryna

Publikos simpatijos

138 II  

NRD

Rezultatyviausias laikas

 

7,9 s III  

The Atomic Garden

Publikos simpatijos

2328 III  

Minordija

Rezultatyviausias laikas

 

6,68 s IV  

H&M

Publikos simpatijos

2592 IV  

Dėl didžiausių publikos simpatijų šios komandos kovos gruodžio 17 – 22. Gruodžio 23 d. bus paskelbtas „Kefyro iššūkio“ turnyro nugalėtojas. Daugiausia balsų surinkusiai komandai atiteks pagrindinis varžybų prizas – futbolo stalas „Garlando G-500 Pure White“.

Prisiminkite visų finalininkų kovas ir nuspręskite jų likimą!

„Greita spauda“ kolektyvas narsiai atrėmė „Kefyro iššūkį“. 10-ties narių komanda atidavė visas jėgas, siekdama iškovoti geriausią „Kefyro iššūkio“ rezultatą. Jų pasiekimas – 3300 g kefyro / 23 sec. 

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Greita spauda

Naktį futbolo aikštėje susirinkę 8-ni „TonyBet“ kompanijos nariai priėmė komandinį „Kefyro iššūkį“. „Užsigrūdinę“ kefyro mylėtojai 2640 g kefyro įveikė vos per 20 sec. Tačiau „TonyBet“ komandoje, priešingai nei kitose, dalyvavo mažesnis (nei reikalaujama) žaidėjų skaičius, todėl komanda gavo -10s baudos. Taigi, jų rezultatas – 2640 g / 30 sec.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | TonyBet

Antrajame etape 10 susirinkusių „Kotrynos“ kolektyvo narių priimdami „Kefyro iššūkį“ alsavo tikra komandine dvasia. Dirbdami „petys į petį“, 3300 g kefyro bendradarbiai įveikė per 36 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Kotryna

„Telenordi“ kolektyvas „Kefyro iššūkį“ atrėmė pilna jėga. Skirtingai pradėję, bet vieningai užbaigę kefyro gėrimo „mačą“, komandos nariai iškovojo geriausią rezultatą – išgėrė 3300 g kefyro per 24 s.

 

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Telenordi

Reklamos mokyklos atstovai – „The Atomic Garden“ komanda – „Kefyro iššūkį“ atrėmė neįprastu būdu: didžioji dalis komandos narių nusprendė kefyrą gerti ne tiesiai iš buteliuko, bet iš buteliuko kamštelio. Paskelbtas rezultatas – 3300 ml / 7 min 16 sec.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | The Atomic Garden

Komandine dvasia alsuojantis, baltais marškinėliais pasipuošęs „NRD“ kolektyvas kefyrą išgėrė žaibiškai! Jų rezultatas kol kas persveria visų „Kefyro iššūkyje“ dalyvavusių komandų pasiekimus: 3300 ml buvo įveiktas per 7,9 s! 

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | NRD

Išvien moteriškas „H&M” kolektyvas, pasipuošęs dailiais lankeliais, taip pat narsiai atrėmė „Kefyro iššūkį“. Viena kitą šūksniais ir plojimais palaikydamos merginos 3300 ml kefyro įveikė per 46 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | H&M

Linksmai nusiteikę, bronzine spalva išsidabinę veidą ir „savaip“ kostiumuoti išradingieji „Minordijos“ komandos nariai „Kefyro iššūkį“ priėmė savo gamybinėse patalpose. Jų rezultatas – 3300 ml kefyro / 6,68 s.

VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Minordija

Balsuokite už Jūsų manymu geriausią bei charizmatiškiausią komandą!

Žaidimo dalyviai – Lietuvos įmonės, kuriose dirba ne mažiau nei 10 darbuotojų. Pagrindinė žaidimo užduotis – kuo greičiau ir išradingiau išgerti 10 „Vilkyškių pieninės” 0,33 l talpos kefyro pakuočių. 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min