Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Netikėti gėlių žiedai ant Kauno tilto!

Netikėti gėlių žiedai ant Kauno tilto
Netikėti gėlių žiedai ant Kauno tilto
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Trečiadienį Kaune vienas iš tiltų jungiančių Nemuno salą su miestu buvo išskirtinai nuotaikingai papuoštas gėlėmis, kurių žiedai išsiskiria iš daugumos savo dydžiu bei margumu. Šios gėlės papuošė tiltą ne atsitiktinai. Tai akcijos „Gėlėtu vaikystės tiltu“ rezultatas. Gėles kūrė ir tiltą puošė jaunieji Kauno miesto gyventojai.

„Labai džiugu, kad į šią akciją aktyviai įsitraukė švietimo įstaigos ir jų auklėtiniai. Gėlėmis papuoštas tiltas yra finalinis akcijos akordas. Prieš tai vaikai turėjo pamokas apie saugų eismą  ir sveiką gyvenseną. Pagamintos nuostabios gėlės leido skleistis vaikų meniniams gebėjimams“, – teigia viena iš akcijos organizatorių, Kauno vaikų darželio „Aviliukas“ direktorė Giedrė Masiulionienė.

Renginio metu vaikai papuošė tiltą pačių kurtomis gėlėmis, susirungė dviračių ir bėgimo varžybose. Akcijoje dalyvavo darželių ir pradinių mokyklų auklėtiniai. Renginys organizuojamas siekiant paminėti artėjančią tarptautinę vaikų gynimo dieną ir ugdyti vaikų socialinius įgūdžius netradicinėse erdvėse.

„Tokios akcijos – puiki iniciatyva, siekiant atskleisti vaikų gabumus, ugdyti tarpusavio bendravimą,kūrybinį bei fizinį aktyvumą. Ankstyvoje jaunystėje įgyti įgūdžiai lieka visam gyvenimui. Tuo pačiu vaikų darbeliai nors trumpam papuošia miestą ir nuspalvina ryškiomis spalvomis. Taip pat tokios akcijos skatina tarpusavyje bendrauti švietimo įstaigoms. O tai padeda geriau vieni kitus pažinti ir kurti stipresnę bendruomenę“, teigia visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ narė Jūratė Norvaišienė.

Akciją organizavo ir prie jos įgyvendinimo prisidėjo: Kauno vaikų darželis „Aviliukas“, visuomeninė organizacija „Vieningas Kaunas“ , Kauno Algio Žikevičiaus saugaus eismo mokykla, Kauno lopšelis – darželis „Obelėlė“, Kauno moksleivių techninės kūrybos centras ir daugelis kitų socialinių partnerių.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min