Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Šeštadienį Vilniuje – nemokamas „Tele Bim-Bam“ koncertas

„Ogmios mieste“ skambės gyvai atliekamos „Tele Bim-Bam“dainos
„Ogmios mieste“ skambės gyvai atliekamos „Tele Bim-Bam“dainos
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šį šeštadienį, gegužės 31 d., Vilniuje, Žirmūnuose įsikūrusiame „Ogmios mieste“ skambės gyvai atliekamos „Tele Bim-Bam“, „Ja-da“, „Gypsy Drom“, „Home Jazz five“, „Swing zippers“ ir kitų atlikėjų dainos, gyventojai bus kviečiami išmėginti „lindyhopo“ šokius, o „Raganiukės teatras“ parodys vaikams skirtą spektaklį. Nemokamą renginį organizuoja „Ogmios miestas“, švenčiantis trečiąjį gimtadienį.

Šeštadienį prekybos mieste įsikūrusi „Šeimos aikštė“ bus suskirstyta į tris zonas – „Pyragėlių pievą“, „Rankdarbių sodą“ ir „Čia mano kiemas“. Gyventojai bus kviečiami pasimėgauti grynu oru, pasivaikščioti po parkelius, o į renginį atvykusios šeimos galės pasijusti kaip šeimų festivalyje, kuriame dalyvaujantys tėvai gali leisti vaikams pasimėgauti atrakcionais ir kitomis pramogomis, o patys – atsipūsti ir pabendrauti.

Apsilankiusiųjų „Pyragėlių pievoje“ lauks gardžios vaišės – nuo ledų iki cukraus vatos, o nuotaiką gyvai atliekamomis dainomis nuo 11.30 val. iki 15 val. skaidrins „Ja-da“, „Gypsy Drom“, „Home Jazz five“ ir „Swing zippers“. Čia pasirodymą 14.15 val. taip pat surengs vaikų mėgstamas „Raganiukės teatras“.

Gyventojai, užsukę į „Rankdarbių sodą“, bus pakviesti įsitraukti į kūrybines dirbtuves – išbandyti puodų žiedimą, grojimą būgnais, netgi pasidaryti šukuoseną. Čia taip pat veiks robotikos mokykla, kurios meistrai pademonstruos, kaip iš įvairių elektrai laidžių objektų – skysčių, vaisių ar netgi žmonių – gaminami muzikos instrumentai. „Rankdarbių sode“ bus pučiami muilo burbulai, o nuo 13 val. vyks interaktyvus animatorių spektaklis „Peliukų šalis“ vaikams. Į „Rankdarbių sodą“ taip pat atvyks „SOS gyvūnai“ su savo keturkojais augintiniais.

Teritorijoje „Čia mano kiemas“ didžiausias įvykis – „Tele Bim-Bam koncertas“, kurio pradžia – 12.30 val. Čia taip pat vyks Skruzdėliuko šokių studijos pasirodymas, „lindyhopo“ šokiai ir lauks daug kitų pramogų – batutas, pripučiami vandens burbulai, karuselė, čiuožykla, stalo futbolas. Vaikai bus kviečiami sudalyvauti ir piešimo kreidelėmis konkurse.

Visoje „Ogmios miesto“ teritorijoje lankytojus sveikins animatoriai, o vaikai po miestą galės pajodinėti poniu. Trečiojo gimtadienio proga „Ogmios mieste“ įsikūrusios parduotuvės taip pat taikys nuolaidas.

Renginio pradžia – 11.30 val., trukmė – iki 15.30 val.

Daugiau informacijos apie „Ogmios miesto“ gimtadienį: http://www.ogmiosmiestas.lt/

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min