Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

V. Adamkus linki A. Zuokui tęsti jo pradėtus darbus

V. Adamkus linki A. Zuokui tęsti jo pradėtus darbus
V. Adamkus linki A. Zuokui tęsti jo pradėtus darbus
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nepriklausomas kandidatas į Prezidentus, Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas savaitgalį susitiko su Prezidentu Valdu Adamkumi jo rezidencijoje Turniškėse. Prezidentas V.Adamkus palinkėjo A. Zuokui ,,tęsti pradėtus darbus žmonių gerovei’’ ir šį palinkėjimą patvirtino parašu ant savo prezidentinių metinių pranešimų knygos.

,,Man tai didelė garbė ir atsakomybė. Esu pasiruošęs tęsti Prezidento Valdo Adamkaus Lietuvos viziją, kuri ypač svarbi dabar - ,,Laisvas žmogus, atvira visuomenė, stipri valstybė”, – dėkojo kandidatas į Prezidentus Artūras Zuokas.

A. Zuokas ir kadenciją baigęs Prezidentas Valdas Adamkus aptarė politinę situaciją Lietuvoje ir Ukrainoje, diskutavo apie vykstančią rinkimų kampaniją. Prezidentas Valdas Adamkus pasidalino savo patirtimi ir įžvalgomis dėl užsienio politikos, ypač dėl santykių su Lenkija, Rusija bei NATO.

,,Prezidento Valdo Adamkaus patirtis ir patarimai užsienio politikos srityje man labai svarbūs, tai padės plačiau suvokti ir įvertinti užsienio politikos prioritetus, pasirengti debatams. Prezidentas, nepaisant sekinančios ligos, aktyviai stebi įvykius, bendrauja, dalinasi patirtimi ir išmintimi’’, – sakė A.Zuokas ir linkėjo Prezidentui stiprybės kovojant su sunkia liga.

VIDEO: Valdas Adamkus linki Artūrui Zuokui tęsti jo pradėtus darbus
Valdas Adamkus linki Artūrui Zuokui tęsti jo pradėtus darbus

Politinė reklama. Apmokėta iš Artūro Zuoko politinės kampanijos sąskaitos.

 

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min