Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Balsuok už „Vilkyškių pieninės” kefyro turnyro dalyvius

Stalo futbolo stalas „Garlando G-500 Pure White“
Stalo futbolo stalas „Garlando G-500 Pure White“
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ar kada pagalvojai, kad kefyrą gertum ne tik dėl jo naudos kūnui ir sielai, bet ir dėl sportinio azarto? O jei dar už tai būtum apdovanotas? „Vilkyškių pieninė” ir „15min.lt” kviečia dalyvauti kefyro turnyre ir laimėti stilingą futbolo stalą „Garlando G-500 Pure White“ į savo biurą.

„WEB partners“ komanda entuziastingai priėmė „Kefyro iššūkį“. 10-imt susirinkusių personalo komandos narių savo biure vieningai siekė pagerinti „Kefyro iššūkio“ rekordą. Jų rezultatas – 3300 g kefyro / 29 sec.
VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras - WEB partners
„Greita spauda“ kolektyvas narsiai atrėmė „Kefyro iššūkį“. 10-ties narių komanda atidavė visas jėgas, siekdama iškovoti geriausią „Kefyro iššūkio“ rezultatą. Jų pasiekimas – 3300 g kefyro / 23 sec. „Greita spauda“ komanda parodžiusi geriausią rezultatą keliauja į kitą etapą! Kur varžysis su kitomis komandomis dėl pagrindinio prizo stilingo futbolo stalo „Garlando G-500 Pure White“ savo biurui.
 
VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | Greita spauda
 
Naktį futbolo aikštėje susirinkę 8-ni „TonyBet“ kompanijos nariai priėmė komandinį „Kefyro iššūkį“. „Užsigrūdinę“ kefyro mylėtojai 2640 g kefyro įveikė vos per 20 sec. Tačiau „TonyBet“ komandoje, priešingai nei kitose, dalyvavo mažesnis (nei reikalaujama) žaidėjų skaičius, todėl komanda gavo -10s baudos. Taigi, jų rezultatas – 2640 g / 30 sec.
VIDEO: Vilkyškių kefyro turnyras | TonyBet
 
Balsuok už labiausiai patikusią komandą:
 
Žaidimo dalyviai – Lietuvos įmonės, kuriose dirba ne mažiau nei 10 darbuotojų. Pagrindinė žaidimo užduotis – kuo greičiau ir išradingiau išgerti 10 „Vilkyškių pieninės” 0,33 l talpos kefyro pakuočių.
 
Komentarai
Temos Kefyras
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min