Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Visuomenininkai susitiko su geriausiais Kauno mokytojais

Visuomenininkai susitiko su geriausiais Kauno mokytojais
Visuomenininkai susitiko su geriausiais Kauno mokytojais
Šaltinis: Projekto partnerio turinys
Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, turinio kontrolė – partnerio rankose
0
Skaitysiu vėliau
A A

Penktadienį, spalio 10 d., visuomeninės organizacijos „Vieningas Kaunas“ nariai susitiko su geriausio metų mokytojo apdovanojimą gavusiais pedagogais – Vilija Vilkiene, Dalija Braškyte ir Laima Girdauskiene. Dėl visuomenininkų iniciatyvos, šis apdovanojimas geriausiems miesto mokytojams teikiamas nuo 2011 m.

Neformaliame susitikime mokytojai dalinosi savo sėkmės istorijomis, lūkesčiais ir kasdieninėmis problemomis – labiausiai juos neramino pilietiškumo ir verslumo ugdymas mokyklose. Tuo tarpu Česlovas ir Jūratė Norvaišos papasakojo ne vieną linksmą nutikimą iš savo jaunystės. 

„Tai buvo labai šiltas ir nuoširdus susitikimas. Galėdami pabendrauti neformalioje aplinkoje apie vienas kitą sužinojome tikrai daugiau, nei galėtume perskaityti biografijose“,- įspūdžiais dalinosi „Vieningo Kauno“ narys Benjaminas Želvys

Malonu kiekvienais metais pabendrauti su miesto šviesiausiais, išgirsi jų patirtis.

„Malonu kiekvienais metais pabendrauti su miesto šviesiausiais, išgirsi jų patirtis. Manau, kad reikėtų sukurti Metų mokytojų klubą ir jį pakviesti visus šio apdovanojimo laureatus. Tai būtų puiki platforma pedagogams dalintis geriausiomis savo idėjomis“,- svarstė švietimietėIngrida Visockienė.

Susitikimo dalyviai pažadėjo ir toliau bendradarbiauti vykdant įvairias pilietines iniciatyvas ir gerinant švietimo kokybę Kauno mieste.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min