Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

12 labiausiai erzinančių „Facebook“ vartotojų

„Facebook“ logotipas
„Scanpix“ nuotr. / „Facebook“ logotipas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo žmonių, kurie apie save atskleidžia per daug, iki žmonių, kurie atskleidžia per daug apie kitus, CNN.com pristato 12 labiausiai erzinančių „Facebook“ vartotojų.

1. Kasdienybės kronikininkas

„Ką tik pabudau“, „Valgau pusryčiams sumuštinį“, „Nuobodžiauju darbe“ – nė viena akimirka nėra per nuobodi, todėl apie ją reikia pranešti pasauliui. Kasdienybės kronikininkas tikriausiai pernelyg tiesiogiai suprato terminą „statuso atnaujinimas“ ir savo dienos smulkmenas skelbia kaip robotas: „standby“, „loading“ ir „error“.

2. Savireklamuotojas

Visi esame bent kartą įkėlę nuorodą, nukreipiančią į straipsnį arba darbą, kuriuo labai didžiuojamės. Tačiau yra ta smulki žmonių kategorija, kuri didžiuojasi daugiau negu kiti. Kone kiekviena jų skelbiama nuoroda nukreipia į jų paties rašomą tinklaraštį, jo sukurtus „YouTube“ filmukus ar kitus kūrinius bei pasiekimus. Tokiems laikas įsigyti reklaminį plotą ir mokėti už mūsų sugaištą laiką.

3. Draugų kolekcininkas

Vidutinis „Facebook“ vartotojas turi 120 „draugų“. Socialiniai liūtai, tokie, kurie gali susibendrauti su puse troleibuso per dviejų stotelių kelionę, vidutiniškai turi 300–400 draugų. Todėl sunku patikėti, kad kažkas galėtų iš tiesų turėti 1 000 draugų. Nebent esi George‘as Clooney arba ką tik laimėjai loteriją, toks skaičius yra paprasčiausias trofėjus.

4. Miesto šauklys

„Michaelas Jacksonas mirė!!!“ Miesto šaukliai įsivaizduoja, kad naujienas atranda greičiau negu naujienų agentūros. Pilnatvę jie jaučia tik žinodami, kad bet kokias svarbias žinias pirmiausiai išgirdome iš jų lūpų.

5. Nejaučiantis privatumo ribų

Nuo žinučių apie išbėrimą ant genitalijų iki santuokos bėdų – šie asmenys viską išlieja „Facebook“ tinklalapyje, tarsi tai būtų jų asmeninis dienoraštis. Ačiū, bet tikrai nenorime žinoti, kokiu tepalu gydote grybelį.

6. Nepripažįstantis gramatikos

„Kp apmaudu del Miklo Jcksono bet nieko toko juk penkttadienis je jeje.“ Atrodo, kad šie žmonės į „Facebook“ atklydo tiesiai iš urvo. Penki sakiniai viename, neatskirti nei kablelių, nei kitų atpažįstamų skyrybos ženklų, rašybos klaidos ir olimpiniai minties šuoliai – nepripažįstantys gramatikos rašo pagal savo taisykles.

7. Užuojautos medžiotojai

„Martynas liūdi.“ „Aistė labai norėtų išgirsti bent vieną gerą žinią.“ Užuojautos medžiotojai mėgsta spęsti spąstus, į kuriuos įkliuvęs esi įpareigotas paklausti: „Taigi kodėl tas Martynas liūdi?“ Jų abstrakčios, liūdesio persmelktos žinutės tiesiog prašo dėmesio.

8. Persekiotojas

Persekiotojai patys apie save nieko neatskleidžia, tačiau naršo po kitų žmonių profilius, nuotraukas ir pokalbius. Retkarčiais jie pakomentuoja tavo nuotrauką ir staiga supranti, kad žmogus, kuris seniausiai neatnaujino savo profilio ir tariamai nesilanko „Facebook‘e“, tave stebi iš šešėlių.

9. Kritikai

„Karlas nesupranta, kodėl idiotai nesuvokia, kad jie elgiasi idiotiškai.“ Kritikai yra pasipiktinę viskuo, o savo įniršį reiškia abstrakčiose statuso žinutėse, kurios dažniausiai sugeba suerzinti ir visus aplinkinius.

10. Paparacas

Šis tipas nėra paprasčiausiai erzinantis, jis yra tiesioginis kenkėjas. Po kiekvieno vakarėlio jis be leidimo įkelia pačias baisiausias pažįstamų nuotraukas ir dar, tarsi to nepakaktų, ant kiekvieno gėdingo prisiminimo „užtagina“ visų vardus.

11. Abstrakcionistas

„Jei ne dabar, tai kada?“, „Pamatysite...“, „Pasaulis mažas...“, „Ech, ta kasdienybė...“ Abstrakcionisto pagrindinis ginklas – paslaptingasis daugtaškis ir nieko nereiškianti frazė. Tačiau nieko jie neapgaus: jų žodžiai ne paslaptingi, o tušti.

12. Didysis kvietėjas

„Išgelbėk delfinus!“, „Kviečiu žaisti „Mafijos karų“, „Kokia tu daržovė?“, „Koks tu prezidentas?“, „Pasirašyk peticiją prieš miškų kirtimą“ – didysis kvietėjas yra labai aktyvus asmuo, tačiau, užuot kurstęs kitų entuziazmą, dažniausiai pažadina jų apatiją: „Ignore.“

Komentarai
Temos Facebook
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min