Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Abiturientus apie stojimo rezultatus informuojančios sistemos galingumas padidintas kelis kartus

Antradienį VDU per pirmąjį priėmimo etapą įstoję abiturientai stovėjo eilėse. Įveikę jas ir pasirašę sutartis su universitetu galėjo atsikvėpti ir pasijusti studentais.
Aliaus Koroliovo nuotr. / Būsimieji studentai
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendrajam priėmimui organizuoti (LAMA BPO) skelbia esanti pasirengusi antrajam priėmimo į aukštąsias mokyklas etapui ir ištaisiusi pirmajame etape padarytus skaičiavimo netikslumus bei apie tai informavusi stojančiuosius.

Išplatintame pranešime spaudai teigiama, kad antrajame etape apie abiturientų stojimo rezultatus informuojančios sistemos galingumas padidintas kelis kartus. Ekspertai peržiūrėjo ir papildomai ištestavo visas informavimo procedūras, buvo patobulinta informacijos pateikimo SMS žinutėmis sistema.

Kaip ir pirmajame stojimo į universitetus ir kolegijas etape, informacija apie antrojo etapo rezultatus liepos 29–osios vakarą bus pateikiama LAMA BPO interneto tinklalapyje www.lamabpo.lt, bendrajame priėmime dalyvaujančiuose universitetuose ir kolegijose. Sutartis stojantieji turės pasirašyti nuo liepos 30 d. iki rugpjūčio 4 dienos.

Rugpjūčio 5–8 dienomis vyks papildomas priėmimas į likusias laisvas studijų vietas, kuriame galės dalyvauti tik dalyvavusieji pagrindiniame priėmime. Dalyvaujantys papildomame priėmime galės deklaruoti kitus pasirinkimus nei pagrindiniame. Kvietimai studijuoti per papildomą priėmimą bus skelbiami rugpjūčio 9 d.

Pirmajame stojimo į aukštąsias mokyklas etape dalyvavo per 36,5 tūkst. abiturientų. Beveik 18 tūkst. iš jų pateko į valstybės finansuojamas vietas, dar per 15 tūkst. jaunuolių buvo pasiūlyta studijuoti universitetuose ir kolegijose, už studijas jie mokės patys. Daugelis įstojusiųjų jau pasirašė studijų sutartis.

Komentarai
Šioje istorijoje LAMA BPO, Abiturientai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min