Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Stažuotojas iš Prancūzijos: Lietuvoje man trūksta tik skanaus sūrio ir Paryžiaus kultūrinio gyvenimo

Prancūzas Brice`as Perreinas
AIESEC Lietuva nuotr. / Eifelio bokštas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Prancūzas Brice`as Perreinas nepabijojo iššūkio – priėmė pasiūlymą pusmetį dirbti vienoje Vilniaus įmonėje per AIESEC vykdomą mainų programą. Projekto metu Lietuvos įmonės įdarbina jaunus specialistus iš užsienio tam tikram laikui su tam tikrais tikslais, kuriuos stažuotojai turi įgyvendinti.

Kas geriau gali išmanyti Prancūzijos žmonių poreikius, perprasti ten veikiančių įmonių vadovus jei ne tokio pat mentaliteto prancūzas? B.Perreinas pareiga ištirti rinką ir rasti partnerių bei platintojų įmonės produkcijai Prancūzijoje ir prancūziškai šnekančiose Belgijos ir Šveicarijos dalyse.

„Tai gana sudėtinga, nes turiu pradėti nuo nulio ir esu vienintelis atsakingas“, – teigė B.Perreinas. Jis patenkintas įmone, ten dirbančiu jaunu kolektyvu, todėl, anot prancūzo, buvo lengva užmegzti ir palaikyti gerus ryšius.

Šiuo metu jis pasiėmė metų pertrauką prieš paskutinį kursą „Telecom Business School“, kur studijuoja verslą su IT specializacija.

„Lietuvoje man trūksta tik skanaus sūrio ir Paryžiaus kultūrinio gyvenimo, bet visai nepasiilgau kainų, susirūpinusių žmonių ir transporto sistemos“, – teigė B.Perreinas.

Lietuvoje man trūksta tik skanaus sūrio ir Paryžiaus kultūrinio gyvenimo, bet visai nepasiilgau kainų, susirūpinusių žmonių ir transporto sistemos. Teigė B.Perreinas.

Prancūzas atvyko į Lietuvą su įspūdinga patirtimi: jis yra aplankęs 35 pasaulio šalis, dalyvavęs Verslo plano išbandyme, vedęs radijo laidą, rūpinęsis neįgaliais žmonėmis Airijoje, dirbęs programinės įrangos kompanijoje Kambodžoje, vadovavęs projektui apie socialinį verslumą, kurio metu su 10 žmonių komanda organizavo konferencijas, paskaitas. Tai jau ne pirma stažuotė jaunam prancūzui. 2009 metų vasarą jis save išbandė Kazachstane, tiesa, tai buvo savanoriško tipo stažuotė vaikų vasaros stovykloje, kurioje jis dėstė apie Prancūziją ir Europą. Į antrąją jis atvyko su aiškiais tikslais: tapti profesionalesniu darbuotoju, ugdyti pasitikėjimą savimi ir įgyti naujos patirties, sužinoti daugiau apie Lietuvos verslo pasaulį.

Taip pat vienas iš jo tikslų – geriau pažinti mūsų šalies žmones, kultūrą. Kol kas jis spėjo apžiūrėti tik Vilnių ir jo apylinkes, bet planuoja nuvykti į Kauną, Nidą, Klaipėdą, Šiaulius, Panevėžį, taip ir Latviją bei kitas kaimynines šalis.

Lietuvoje praleidęs kelias savaites B.Perreinas jau spėjo paragauti lietuviškų patiekalų, pasigauti slogą, pramokti pagrindinių lietuviškų žodžių, susipažinti su AIESEC Lietuvos valdyba, taip pat Vilniaus filialo naujais nariais, koordinatoriais ir valdyba. 

Komentarai
Šioje istorijoje Paryžius
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min