Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Baltijos šalių universitetų studentai susitiks tarptautiniame forume

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Balandžio 9–10 dienomis Kaune susitiks 12-os Baltijos šalių universitetų studentų atstovai. Čia, jau antrus metus rengiamame tarptautiniame studentų forume „Representation of students“ (liet. „Studentų atstovavimas“), dalyviai dalysis visapusiška patirtimi atliekant pagrindinę studentiškų savivaldų pareigą atstovauti studentams.

Renginyje dalyvaus Kauno technologijos, Vilniaus, Mykolo Romerio, Vytauto Didžiojo, Vilniaus Gedmino technikos, Europos humanitarinio, Lietuvos sveikatos mokslų, ISM vadybos ir ekonomikos, LCC tarptautinio, Latvijos, Rygos technikos ir Talino technikos universitetų studentai. Taip pat pranešimą skaitys ir visą forumo eigą modernuos George-Konstantinos Charonis iš Europos studentų sąjungos akademinių reikalų komiteto.

Šeštadienį, pirmąją forumo dieną, dalyviai dalysis patirtimi, kuri jiems padėjo kokybiškiau ir efektyviau atstovauti studentams, pasakos naujas idėjas, kilusias sprendžiant studentų problemas. Renginys vyks nuo 10 iki 18 val. Kauno technologijos universiteto (KTU) Centrinių rūmų, Senato salėje (K. Donelaičio g. 73, 301 a.) ir yra atviras visiems norintiems išgirsti, kokios problemos slegia skirtingų universitetų studentų atstovus ir kaip jos yra sprendžiamos.

Sekmadienį dalyviai susiskirstę į dvi grupes bandys rasti tobulą studentų atstovavimo modelį ir drauge ieškos būdų, kaip spręsti dažniausiai organizacijose iškylančias problemas.

„Forumą organizuojame jau antrus metus, nes pernai sulaukėme daugybės gerų atsiliepimų. Tai paskatino projektą ne tik suorganizuoti dar kartą, bet ir plėsti. Džiaugiamės, kad dalyvaus net 12 studentų savivaldų atstovų, bene dvigubai daugiau nei pernai“, – mintimis dalijosi renginio koordinatorė Neringa Kelpšaitė. – „Juk studentų atstovybės nėra konkuruojančios organizacijos, jos gyvena panašiomis problemomis. Kodėl nepasidalijus sėkmingais projektais ir nepabandžius surasti sprendimo būdų, kurie praverstų kiekvienai savivaldai? “

Pernai vykęs tarptautinis forumas Lietuvos studentų sąjungos apdovanojimuose buvo pripažintas „Metų tarptautiniu įvykiu“. Tuomet pranešimus skaitė 7-ių universitetų studentai iš Lietuvos, Latvijos ir Estijos. Šiais metais renginys plečiasi ir kviečia prisijungti visus, neabejingus studentiškoms idėjoms. Forumas vyks anglų kalba. Organizatoriai – Kauno technologijos ir Vilniaus universitetų studentų atstovybės.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min