Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Efektyvus jaunimo problemų sprendimas – esminis jaunimo organizacijų tikslas

Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) prezidentas Šarūnas Frolenko
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) prezidentas Šarūnas Frolenko
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

ES Savanoriškos veiklos metai 2011-aisiais, Jaunimo ministerijos kūrimas, Lietuvos pirmininkavimas Europos sąjungai 2013-aisiais, Europos vyrų krepšinio čempionatas, balsavimo galimybė nuo 16-os metų – tai tik dalis temų, kurias ateinantį savaitgalį (spalio 16 – 17 dienomis) 28-ojoje Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos (LiJOT) Asamblėjoje aptars aktyvus Lietuvos jaunimas.

Vilniuje, ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, dvi dienas vyksiančiame renginyje susirinks apie 100-as įvairių šalyje veikiančių jaunimo organizacijų atstovų, kurie diskutuos apie svarbiausias su jaunimu susijusias aktualijas, svarstys rezoliucijas bei pozicijas, dalinsis patirtimis, įžvalgomis. Jaunųjų lyderių suvažiavime ketina apsilankyti LR Vyriausybės atstovai, kiti svečiai, teigiama išplatintame pranešime.

„LiJOT Asamblėja – tai platforma jaunimo iš visos Lietuvos diskusijoms, esminių veiklų įsivardijimui. Rinksimės aptarti šiais metais nuveiktus darbus, nūdienos jaunimo situaciją ir poreikius, nusibrėžti gaires, pagal kurias ketiname dirbti artimiausiu metu. Neabejotinai daug dėmesio bus skirta jaunimo politikos įgyvendinimui ir už tai atsakingų institucijų veiklai“, – sako LiJOT prezidentas Šarūnas Frolenko.

Suvažiavimo metu bus svarstomos rezoliucijos Dėl nevyriausybinių jaunimo organizacijų veiklos finansavimo savivaldybėse 2011-ais metais, Dėl už jaunimo politiką atsakingos ministerijos kūrimo, Dėl televizijos programų subtitravimo bei pozicija Dėl savanoriškos veiklos teisinio reglamentavimo.

Asamblėja yra Lietuvos jaunimo organizacijų tarybos narių susirinkimas, turintis visas visuotinio narių susirinkimo teises. Joje priimami nauji nariai, tvirtinami įstatai, svarstomos rezoliucijos ir pozicijos. Ji vyksta du kartus per metus – rudenį ir pavasarį.

Primename, kad Lietuvos jaunimo organizacijų taryba (LiJOT) yra didžiausių nevyriausybinių jaunimo organizacijų Lietuvoje sąjunga, vienijanti daugiau nei 200 tūkstančių jaunų žmonių Lietuvoje. Organizacijos tikslas – kelti jaunimo organizacijų kompetenciją ir atstovauti jaunimo organizacijų ir jaunimo interesams.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min