Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ERASMUS patirtis: Antverpenas iš arčiau (nuotraukos)

Antverpenas
Lauryno Simonavičiaus nuotr. / Antverpenas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Ką gi iššaušo rugpjūčio 28 diena. Puikios nuotaikos, kiek mieguisti susitikome Karmėlavos oro uoste. Atsisveikinome su artimaisiais ir pagaliau sėdome į lėktuvą. Kelionė į Belgiją prasideda!!!

Nusileidome Charleroi oro uoste, esančiame už Briuselio. Iš karto užplūdo jausmas , kad gyvenimas čia verda! Vos suspėję į autobusą judame traukinių stoties link, kad pasiektume savo galutinį tikslą – Antverpeną. Į traukinį, žinoma, nespėjome, taigi, teko laukti valandą su trupučiu. Laimei ,autobuse pakeliui iš oro uosto susipažinome su kitu lietuviu, kuris gyvena Olandijoje. Prisiklausę gandų apie skanų belgišką alų nutarėme jo paragauti. Ramiai degustuodami alų nepastebėjome kaip ta valanda ir praėjo.

Po gana netrumpos kelionės traukiniu išlipome Antverpeno traukinių stotyje. Tokios gigantiškos stoties dar nesu matęs niekada gyvenime (viena iš didžiausių traukinių stočių Europoje). Tik išėję iš stoties, šiek tiek nustebome, tokiam rajone (palyginti su Lietuva, stoties rajonas neturėtų būti labai geras) visa gatvė – vien deimantų parduotuvės. Išsekę po kelionės, trukusios beveik 6 valandas, su visa savo manta pagaliau apsigyvenome. Atėjus kitai dienai nusprendėme, kad būtinai turime išeiti pasivaikščioti. Kaip tarėme, taip ir padarėme.

Pirmo įspūdžio net negaliu apsakyti: žmonių tūkstančiai ir, kas keisčiausia, nei vienas iš jų niekur neskuba. Visi laimingi, su šypsenomis veide keliauja savo tikslais. Posakis „ramus kaip belgas“ pasitvirtino. Praėjus kelioms dienoms prasidėjo ir mokslai. Ateiname i koledžą, o ten... dalinamas šampanas, groja dj, žmonių daugiau nei visame KTU studentų miestelyje. Tokia fiesta tęsėsi bemaž visą savaitę.

Aktyviai įsiliejome į studentišką gyvenimą. ERASMUS studentams organizuojamos ekskursijos, belgiško šokolado ragavimas sukėle didelį pasitenkinimą. Atėjus pirmam savaitgaliui su Studentų atstovybe patraukėme į naktinį Antverpeną. Atvykus iš Kauno, kuriame Laisvės Alėjoje savaitgalį žmonių mažiau nei maisto prekių parduotuvėje, patyrėme lengvą šoką – tiek zmonių vidury nakties mieste sunku isivaizduoti. Nors Antverpenas panašaus dydžio kaip ir gimtasis Kaunas, tačiau naktinis gyvenimas čia tiesiog verda!!! Nesvarbu ar sekmadienis ar trečiadienis, išėjęs į miestą tamsiu paros metu, visada rasi, ką veikti.

Ir taip mes įsiliejome į naują gyvenimą. Pasakoti apie ką tikrai yra, tačiau to jausmo ir įspudžio perteikti praktiškai neįmanoma! Verta apsilankyti ir įsitikinti. Laukite tęsinio!

Buvai išvykęs studijuoti svetur pagal ERASMUS mainų programą? Dar neišblėso ten patirti įspūdžiai bei nuotykiai? Pasidalyk ERASMUS patirtimi su kitais studentais. Savo pasakojimą ir keletą nuotraukų siųsk el. paštu studentai@15min.lt

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min