Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ERASMUS patirtis: dviračiais – po Ženevą (II dalis)

Vytauto pažintis su Ženeva.
Vytauto Ulozo nuotr. / Vytauto pažintis su Ženeva.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Apsistoję tikrai puikiame Jurgio bute (ačiū, broli!) pasinaudojome proga dar geriau išsimiegoti tikroje lovoje. Papusryčiavome ir išmynėme pasivažinėti po miestą. Šiaip sakoma, kad Ženeva nėra labai ypatingas turistų traukos centras, bet apžiūrėti tikrai yra ką. Sinoptikai žadėjo tragišką dieną – visą laiką turėjo lyti. Tačiau kol valgėme, išlindo saulė ir galėjome ramiai važinėti.

1-ąjį Vytauto pasakojimą rasite čia.

Leidome sau pasiklysti Ženevos gatvėse ir tiesiog dairytis į objektus, kuriuos pravažiuojame. Smagu tai, kad visame mieste yra milijonas dviračių takų ir sukurta puiki infrastruktūra važinėti, todėl nieko keista, kad tiek vietinių žmonių renkasi dvirates transporto priemones. Tik tiek, kad mes prie savo dviračių dar nesame labai pripratę... Ne visai pirmos jaunystės restauruoti dviračiai su gana plonomis padagomis didelio saugumo jausmo nesukuria. Bet kaip nors išmoksime ir jais važinėti.

Kepinant saulei, apvažiavome Ženevos ežero pakrantės dalį ir aplankėme garsųjį fontaną, kylantį į kokių 15 metrų aukštį. Pasinaudojau proga pagąsdinti žmones ir nuėjau iki pat molo galo šalia fontano. Puikiai atsigaivinau. Po to nuvažiavome iki JTO (Jungtinių Tautų Organizacijos) Europos būstinės. Įdomu aplankyti vietas, apie kurias esi daug girdėjęs bei daug kartų matęs už „Panoramos“ korespondento nugaros. Lietuvos vėliavos tarp gausybės vėliavų surasti nepavyko, bet įamžinome protesto akciją. Na, ir kadangi vis dar  buvo karšta, prasilėkiau su dviračiu pro fontanus, trykštančius iš žemės. Teko antrą kartą džiūti... Vanduo gaivinantis, tik smirda chloru.

Iš viso per dieną numynėme 35 kilometrus ir pamatėme tikrai gražių vaizdų. Prirakinome dviračius lauke, pasidarėme ponišką vakarienę ir apsitvarkę savo daiktus nuėjome miegoti.

Bus daugiau!

Vytauto Ulozo dienoraštis.

Buvai išvykęs studijuoti svetur pagal ERASMUS mainų programą? Dar neišblėso ten patirti įspūdžiai bei nuotykiai? Pasidalyk ERASMUS patirtimi su kitais studentais. Savo pasakojimą ir keletą nuotraukų siųsk el. paštu studentai@15min.lt.

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min