Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ERASMUS patirtis: „Štai taip mes dabar gyvenam. Ou jė“ (XIII dalis, nuotraukos)

Namai Bordo mieste, Prancūzijoje, dvelkia Lietuva.
Vytauto Ulozo nuotr. / Namai Bordo mieste, Prancūzijoje, dvelkia Lietuva.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Iki šiol nepabaigiau pasakojimo apie mūsų naujuosius namus ir nepasidalijau nuotraukomis, tad laikas tai padaryti. Per Bordo, kaip ir per Vilnių, teka upė – Garona, kurios kairiajame krante įsikūręs senamiestis.

Daugiau Vytauto pasakojimų rasite čia.

Šalia upės yra viena iš pagrindinių gatvių, įrengti dviračių ir pasivaikščiojimo takai, kavinės, riedlenčių parkas, o gyvenimas dar labiau užverda, kai vyksta turgus arba į miestą atplaukia koks milžiniškas kruizinis laivas.

Vos pora šimtų metrų nuo upės, paėjėjus siauromis senamiesčio gatvėmis, stūkso senas, mūrinis, keturių aukštų pastatas, kuriame ir esame įsikūrę.

Visai šalia yra didžiulė katedra ir daugybė nedidelių parduotuvėlių. Pro dideles medines duris patenki į laiptinę, o ten, netoliese, pirmame aukšte, yra mūsų butas. Vietos pakankamai daug – turime nemažą svetainę ir virtuvę. Turime net vidinį kiemelį, kuriame auga gėlės ir yra patogu laikyti dviračius bei džiovinti kaitavimo įrangą.

Virtuvėje yra nemažas stalas, prie kurio visi keturi kasdien kartu valgome, taip pat, beveik „antrame“ buto aukšte yra du nedideli kambariai, kuriuose mes puikiausiai sutelpame. Po apsipirkimo „IKEA“, praktiškai nieko nebetrūksta, nes turime ir kur miegot, ir kur drabužius pasidėti – viską , ko gali prireikti. Dar keli lietuviški atributai ir dabar jau visai gerai. Na, bet lengviau įsivaizduoti matant nuotraukas, tad, kaip dainuoja viena smagi lietuviška grupė: „Štai taip mes dabar gyvenam. Ou jė“.

Bus daugiau!

Vytauto Ulozo dienoraštis.

Buvai išvykęs studijuoti svetur pagal ERASMUS mainų programą? Dar neišblėso ten patirti įspūdžiai bei nuotykiai? Pasidalyk ERASMUS patirtimi su kitais studentais. Savo pasakojimą ir keletą nuotraukų siųsk el. paštu studentai@15min.lt

Komentarai
Šioje istorijoje „Erasmus“ mainų programa
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min