Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ERASMUS programoje įgytą patirtį studentai perduos mokiniams

Pamoka
„Scanpix“ nuotr. / Pamoka
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo naujųjų mokslo metų su ERASMUS programoje dalyvavusių ar dalyvaujančių studentų patirtimi turės progą susipažinti mokiniai. Minint Europos savanoriškos veiklos metus, Švietimo mainų paramos fondas pradeda įgyvendinti naują iniciatyvą – „ERASMUS Lietuvos mokykloms“.

Šia iniciatyva siekiama paskatinti studentus savanoriškai veiklai mokyklose, t.y. vykti į mokyklas ir dalintis su mokiniais savo gyvenimiška ir profesijos pasirinkimo patirtimi bei įgyvendinti nedidelės apimties projektus.

„Kasmet dalyvaudami ERASMUS mobilumo programoje galimybe tam tikrą laikotarpį studijuoti užsienyje pasinaudoja apie 3000 Lietuvos studentų, daugiau nei 1000 studentų į mūsų šalį atvyksta iš užsienio. Jų pasakojimai apie asmeninę patirtį ir įgytas tarpkultūrines žinias, įvairūs projektai mokiniams padės suprasti tolerancijos ir savanoriškos veiklos svarbą. Tikimasi, kad ši iniciatyva paskatins bendradarbiauti Lietuvos universitetus ir bendrojo ugdymo institucijas“, – teigia Švietimo mainų paramos fondo Aukštojo mokslo programų skyriaus vadovė Ilona Kazlauskaitė.

Iniciatyvoje „ERASMUS Lietuvos mokykloms“ gali dalyvauti Lietuvos universitetų ir kolegijų studentai, dalyvavę ERASMUS programoje, užsienio studentai, atvykę į Lietuvą studijuoti pagal ERASMUS programą, taip pat „ESN Lithuania“ tinklo bei kitų studentų organizacijų nariai, dalyvaujantys mentorystės veikloje.

Paraiškas iki birželio 30 dienos Švietimo mainų paramos fondui gali pateikti Lietuvos universitetai ir kolegijos, dalyvaujančios ERASMUS programoje. Prioritetai bus teikiami projektams, į kuriuos įtrauktos kaimo vietovėse esančios mokyklos.

Daugiau informacijos apie „ERASMUS Lietuvos mokykloms“ galite surasti Švietimo mainų paramos fondo internetinėje svetainėje.
 

Komentarai
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min