Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gandų žudikai siautė dar trijuose miestuose

Gandų žudikai siautė dar trijuose miestuose.
Gandų žudikai siautė dar trijuose miestuose.
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lapkričio 11, 14 ir 16 dienomis jungtinės VU Filologijos fakulteto studentų ir absolventų „Išlaisvink kūrybiškumą“ pajėgos siautė Marijampolėje, Panevėžyje ir Šiauliuose. Šiuose susitikimuose studentai pasakojo apie filologijos studijas bei VU FilF renginius, o Fakulteto absolventai dalinosi savo sėkmės istorijomis.

Su mokiniais susitikę Marijampolės kolegijos dėstytoja Vida Balickienė, Sūduvos kultūros fondo pirmininkė Daiva Klimavičienė, politikas A. Vidžiūnas, dėstytoja Eglė Žilinskaitė, poetas, vertėjas V. Braziūnas, „Keistuolių teatro“ aktorė ir režisierė A. Sunklodaitė, Lietuvių literatūros ir tautosakos instituto direktorius, dėstytojas Mindaugas Kvietkauskas ir jaunasis vertėjas, redaktorius Paulius Garbačiauskas pasakojo apie studijas, darbo galimybes bei gvildeno įvairius klausimus, aktualius abiturientams.

„Supratau, kad studijuoti filologiją – įdomu, o įgytos žinios atveria ne vien mokytojo, bet ir daugelį kitų kelių. Šis susitikimas pakeitė mano nuomonę apie filologiją – tai tikrai įdomus mokslas,“ – studentams sakė viename susitikime dalyvavęs mokinys.

Projekto „Išlaisvink kūrybiškumą“ siautulys artėja prie pabaigos. Jau keturiuose miestuose (Šilalėje, Marijampolėje, Panevėžyje ir Šiauliuose) nužudę neteisingus gandus apie VU FilF, studentai  mokinius kviečia į penktąjį susitikimą, kuris vyks lapkričio 30 d. Vilniuje, VU Filologijos fakultete, 12:00. Čia mokinių iš Vilniaus apskrities mokyklų lauks leidyklos „Tyto alba“ įkūrėja ir direktorė Lolita Varanavičienė bei vertėja Akvilė Melkūnaitė.

Labiausiai studijomis VU FilF susidomėję ar nespėję apsilankyti minėtuose susitikimuose, kviečiami į baigiamąjį projekto renginį gruodžio 15 d. Čia moksleiviai turės puikią galimybę pažinti Fakultetą, jo dėstytojus, pajusti Fakulteto atmosferą, pabūti tikrais studentais ir gauti naudingos informacijos apie kitų metų studijas VU FilF. Renginys vyks 12:00–16:00. Apsilankymą Filologijos fakultete pradėsime ekskursija po klaidžius senųjų Fakulteto pastatų labirintus. Prieš dėstytojo skaitomą paskaitėlę svečius kviesime pasistiprinti, išgerti kavos ar arbatos. Po paskaitėlės mokinių lauks įvairūs žaidimai, konkursai, kūrybinės užduotys ir, žinoma, prizai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min