Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Geriausių magistro darbų konkurse aktyviausi Vilniaus universiteto atstovai

Vilniaus universiteto atstovė
Andriaus Ufarto/BFL nuotr. / Vilniaus universiteto atstovė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Lietuvos jaunųjų mokslininkų sąjungos (LJMS) jau antrą kartą organizuojamam konkursui „Geriausi magistro darbai“ buvo pasiūlyta per trisdešimt darbų.

Pagrindiniai Geriausių magistro baigiamųjų darbų konkurso tikslai – paskatinti magistrantus ruošti aukšto lygio baigiamuosius darbus, skatinti tarpinstitucinį ir tarpdisciplininį bendradarbiavimą.

„Manome, kad šis konkursas yra svarbus žingsnis siekiant geresnės mokslo kokybės. Tikimės, kad mūsų iniciatyva išrinkti ir apdovanoti geriausių darbų autorius paskatins jaunus žmones tęsti pradėtus mokslinius tyrimus, galbūt ateityje stoti į doktorantūrą ir rinktis mokslininko kelią“, – savo mintimis pasidalijo LJMS pirmininkė dr. Vilma Petrikaitė. “

Kandidatus geriausių magistro baigiamųjų darbų apdovanojimams laimėti galėjo siūlyti Lietuvoje veikiančių aukštųjų mokyklų fakultetų dekanai, nepriklausomai nuo to, kokioje Lietuvos ar užsienio institucijoje jie buvo apginti. Daugiausia darbų pasiūlė Vilniaus universiteto atstovai – net vienuolika. Tarp pasiūlytų konkursui darbų daugiausiai yra iš socialinių ir technologijos mokslų.

Konkurso organizatorė dr. Diana Meilutytė-Barauskienė pasidžiaugė, kad šis konkursas susilaukė nemažo dėmesio ir pamažu tampa gražia tradicija. Jos nuomone, šis konkursas yra vienas iš realių ir prasmingų būdų artėti prie ambicingos LJMS vizijos (Lietuvos mokslininkai – pasaulinio lygio mokslo elitas), pamažu keliant mokslinį lygį Lietuvoje.

Renkant geriausius darbus, bus atsižvelgta į tokius tradicinius kriterijus kaip mokslinių tyrimų svarba ir vertė, tyrimų metodologijos inovatyvumas, darbo originalumas. Didelis dėmesys bus skiriamas atliktų tyrimų svarbai tarptautiniu lygiu. Vertinimo komisiją sudarys aktyvūs Lietuvos mokslininkai, po daktaro laipsnio įgijimo paskelbę reikšmingų publikacijų.

Geriausių 2010 metais Lietuvos magistro darbų autorius ketinama apdovanoti iškilmingoje ceremonijoje, kuri vyks spalio mėnesį.
 

Komentarai
Šioje istorijoje Magistras, Universitetas, Darbas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min