Dabar populiaru
Sužinokite daugiau
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gyvenimas „barake“: kaip koridorių papuošė išskirtinio dizaino durys

Dekoruotos durys
Editos A. nuotr. / Dekoruotos durys
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Šią savaitę „Studentų zona“ „Facebook“ profilyje paskelbėme konkursą, kuriame galima laimėti kvietimą dviem į Druskininkų pramogų oazę – „One nuotykių parką“! Raginome trumpai aprašyti netikėtą savo „barako“ kambario interjerą, pasidalinti „barako“ virtuvėje gimstančių šedevrų receptais, savo bendrabučio legendomis ar tiesiog linksmais nutikimais. Vienu tokiu pasidalijo 15min.lt „Studentų zona“ skaitytoja Edita M.:

„Ankstyvas saulėtas sekmadienio rytas bendrabutyje beprasidedant vasarai atrodo nieko blogo nežadėjo. Saulutė labai ryškiai spigino į langą, tad buvau priversta keltis. Kambariokių nėra – jau visos išvažiavusios vasaros atostogų į savo gimtuosius namus, bendrabutyje liko gyventi gal dešimt „tikrų“ studentų, tad tokiu metu čia galima jaustis neįprastai – beveik kaip negyvenamoje saloje.

Užsimaniau valgyti, susiruošiau eiti į virtuvę ir kažką studentiškai išsivirti. Ant spintelės gulėjo grikių maišelis, supylusi juos į puodą buvau jau beeinanti pro duris, bet susimąsčiau, kad gal vis dėlto reikėtų užsimesti chalatą ir nesiplaikstyti po koridorių su naktinais. Nors naktinukai atrodė kaip suknelė, o tikimybė sutikti ką nors koridoriuje buvo lygi nuliui, nes tame aukšte daugiau niekas tuo metu negyveno (na, nebent tik kokia armija tarakonių, bet šį kartą ne apie tai), vis dėlto nusprendžiau užsimesti chalatą ir linksmai su grikių puodu rankose nulėkiau viryklės link, užkaičiau puodą su grikiais ir...

Vis dar galvojat, kodėl aš tokį įprastą rytą atpasakoju? Taigi, grįžtu prie durų, o jos neatsidaro!!! O siaube, ką dabar daryt? Rankoje turiu tik peilį (kažkodėl jį nešiausi drauge su puodu), puodas su grikiais verda ant dujinės viryklės ir aš su naktiniais stoviu vidury tuščio bendrabučio koridoriaus. Durys užsitrenkė, o raktas spynoje tik kitoje durų pusėje! Rėkti, verkti, keiksnoti visą pasaulį – bet ką daryti iš tikrųjų?

Pasirinkimo buvo nedaug, tad pirma logiška mintis buvo leistis į apačią pas moteriškę, kuri įprastai vadinama „budinčia“ ir bandyti gauti atsarginį raktą. Planas numeris vienas nepavyko, nes atsarginiai raktai, anot budėtojos, gulėjo spintoje kitoje patalpoje, o nuo tos patalpos raktą turėjo tik bendrabučio komendantė, kuri dirba tik pirmadieniais–penktadieniais, o jei paskaitysit pirmąjį sakinį, prisiminsit, kad tądien buvo sekmadienis.

Gerai, tada pradėjau vykdyti planą nr. 2: ėjau per visą bendrabutį, beldžiau į visas iš eilės duris ir ieškojau gyvos vyriškos dvasios. Mano manymu, vyriškos lyties studentai tikrai turėjo sumąstyti, ką tokiu atveju daryti. Na, bet man sekėsi sunkiai: vienas nieko nenorėjo girdėt,i kitas girdėjo, bet neturėjo įrankių, trečias, matyt, laiko neturėjo, na, o ketvirtas surastas vyriškos lyties atstovas buvo mano grupiokas, tad jau iš jo jokių nevykusių pasiaiškinimų negalėjo būti – žmogus kibo į darbą: bandė šiaip, bandė anaip, bet durys niekaip nenorėjo atsidaryti.

Sėdėjau sau koridoriuje ant grindų, mačiau beviltiškai durų spyną krapštantį bernioką ir staiga žvilgtelėjus į kitas duris gimė planas nr. 3 – išpjauti duryse skylę, įkišti ranką ir tokiu būdu atrakinti duris. Kas mano, kad tai buvo kvaila mintis, esate neteisūs! Skyles turėjo kas trečios, kas ketvirtos durys, nepaisant to, kad naujos durys buvo sudėtos prieš gerus metus. Kaip tai įmanoma? Tiesiog durys buvo popierinės, na, gal kartoninės, dviejų sluoksnių, bet įtariu, net mergina truputį stipriau spirtelėjusi į duris, galėjo išmušti nemažą skylę, o žinant studentišką gyvenimo būdą, nenuostabu, kad nemaža dalis durų taip ir atrodė. Bet turbūt man tikrai nebūtų šovusi tokia mintis, jei rankoje nebūčiau turėjusi peilio, kuris labai puikiai palaikė kompaniją, kol grupiokas beviltiškai kažką krapštė aplink spyną. Žodžiu, ilgai nemąsčiusi, dūriau su peiliu į duris ir išpjoviau jose skylutę, kuri mane išgelbėjo, nes per ją aš įkišau ranką, suradau raktą ir labai lengvai atrakinau duris. Valio!!! Kaip tik išvirė grikiai ir papusryčiauti galėjau savo kambaryje. Buvo tikrai labai skanu.

Tiesa, ilgą laiką duryse turėjome puikią neuždaromą „akutę“, per kurią matydavome visus ateinančius ir pro šalį praeinančius žmones. Bet studentai išradingi, sugalvoję, kad mūsų durys turi būti išskirtinės, ta proga dekoravo jas. Rezultatas – skylutės nebėra, o bendrabučio koridoriaus interjeras įgavo žaliose pievose pas močiutę kaime besiganančių gražuolių karvučių ornamentus. Vizualinis rezultatas pateiktas nuotraukoje.“

Nori dalyvauti konkurse ir tu? Siųsk savo pasakojimą su nuotraukomis el. paštu studentai@15min.lt iki pirmadienio!

Komentarai
Temos Pusryčiai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min