Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Informacinė diena VU KHF – įspūdžiai ir turiningas laikas

Lietuvių filologijos ir reklamos studentės
VU KHF nuotr. / Lietuvių filologijos ir reklamos studentės
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Gegužės 13 d. Vilniaus universiteto Kauno humanitariniame fakultete (VU KHF) vyko Informacinė diena būsimiems studentams. Jų metu savo kelią dar tik besirenkantys moksleiviai gavo daug žinių apie fakultete esančias specialybes, stojimus, bendravo su dėstytojais, studentais, be to, smagiai ir turiningai leido laiką.

Autoritetingi žmonės – apie studijas fakultete

Nuo ankstaus ryto į didžiausią fakulteto auditoriją rinkosi būrys esamų ir būsimų studentų. Čia skambėjo dekano prof. Sauliaus Gudo palinkėjimas moksleiviams siekti užsibrėžtų tikslų, viešųjų ryšių atstovė Giedrė Rutkauskaitė pristatė unikalias studijų programas, priėmimo komisijos atsakingasis sekretorius Kęstutis Driaunys pateikė konkrečią informaciją apie bendrąjį priėmimą. Vis dėlto ypatingą įspūdį daugeliui dalyvių paliko universiteto absolventės, dabartinės Europos Komisijos mokesčių ir muitų sąjungos generalinio direktorato politikos pareigūnės Renatos Pauliukaitytės kalba. „Esu aktyvistė iki kaulų smegenų. Šio fakulteto Studentų Atstovybėje praleidau beveik visus devynerius savo studijavimo metus“, – prisipažino Renata, dvejus metus vadovavusi jau dvidešimt metų gyvuojančiai Studentų atstovybei. Kalbėdama apie studijų vertę, ji akcentavo: „Studijų metai yra vieni gražiausių žmogaus gyvenime, todėl per juos yra labai svarbu ir tikrai verta suderinti studijavimą su studentavimu. Gyvenimas už universiteto sienų dažnai yra kova dėl išlikimo, todėl tinkamai tam pasiruošus galima daug pasiekti“, – patarimus dalijo fakulteto absolventė.

Per Informacinę dieną fakulteto bendruomenė užmezgė glaudžius ryšius su Kauno mokyklomis. Pasirašytos dvi bendradarbiavimo sutartys su Kauno „Vyturio“ katalikiška vidurine mokykla bei A.Puškino gimnazija.

Truputis informacijos ir linksmybių pradžia

Po oficialios renginio dalies moksleivių laukė studijų pristatymas pagal tris studijų sritis: socialinius, humanitarinius ir fizinius mokslus, kurios visos studijuojamos šiame fakultete. Moksleiviai gavo daug žinių apie studijas, be to, galėjo iš arčiau pažinti ir pabendrauti su studentais ir dėstytojais. Vis dėlto dauguma moksleivių laukė linksmosios šventės dalies, kur turėjo progos geriau pažinti savo būsimus kolegas, dabartinius VU KHF studentus.

Šią galimybę jie turėjo dalyvaudami viduramžių klubo „Youth Hanza Kaunas“ organizuotoje ekskursijoje po fakultetą ir reklamų konkurso STARtuok! organizuotose spaudos reklamos kūrimo dirbtuvėse. Įdomu tai, jog ši ekskursija buvo naudinga patirtis ne tik būsimiems, bet ir dabartiniams studentams. Pasak pačios ekskursiją vedusios ketvirtakursės Nidos, tokia ekskursija padeda labiau pažinti ši mitų kupiną fakultetą „Jau keturis metus studijuoju šiame fakultete, bet apie jo istoriją daugiau sužinojau tik šiais metais“, – tvirtina Nida. Ir iš tiesų, nedaugelis esamų studentų žino, kokios yra gatvių, kuriomis kiekvieną dieną eina į universitetą, pavadinimo istorijos, taip pat, kokie žmonės gyveno jų fakulteto pastatuose. Visa tai įdomiai ir išsamiai papasakojo Nida, kuri atskleidė ir vieną iš įdomiausių faktų – vienas iš universiteto pastatų yra vadinamas Napoleono namu, nes, pasak legendos, šiame name yra nakvojęs pats Napoleonas Bonapartas.

Studentiško gyvenimo džiaugsmai

Na, o paskutinė renginio dalis buvo ypač smagi: studentai pristatinėjo savo specialybes, ir tai darė ypač išradingai: ekonomistai rengė ekonomikos viktoriną „Ekonada“, vyko kompiuterinio žaidimo „Colin McRae Rally“ varžybos, šešėlių teatras, orientacinės varžybos, Studentų Atstovybės gimtadienio renginiai, o Lietuvių filologijos ir reklamos studentės rodė savo nufilmuotą „Klausimėlį“.
Beje, prie šios šventės organizavimo nemažai prisidėjo būtent šios, Lietuvių filologijos ir reklamos, studentės. Visos studentės buvo patenkintos savo darbo rezultatu. Pasak vienos lietuvių filologės ir reklamos studentės Editos, „Informacinėje dienoje praleistas laikas buvo labai turiningas. Mes visos labai džiaugiamės, jog viskas puikiai pavyko, ir su kaupu išsipildė tai, ko buvo siekiama organizuojant. Be to, visus lydėjo gera nuotaikas, o tai – svarbiausia!“ – dalijosi įspūdžiais studentė.

Ši gera nuotaika ir geros emocijos vyravo ir tarp moksleivių, kurie išvažiavo tikėdamiesi gerai išlaikyti egzaminus ir grįžti į šį fakultetą. To tikėjosi ir visi dabartiniai studentai, kurie stengėsi, jog ši diena būsimiems studentams būtų kuo smagesnė ir turiningesnė.

Komentarai
Temos Laikas, Studentas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
KALĖDINIŲ DOVANŲ GIDAS
Parašykite atsiliepimą apie 15min