Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ISM studijų dekane tapo prof. Viltė Auruškevičienė

Viltė Auruškevičienė
ISM nuotr. / Viltė Auruškevičienė
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto prodekanė akademiniams reikalams prof. Viltė Auruškevičienė paskirta naująja universiteto studijų dekane. Anksčiau šias pareigas penkerius metus ėjo dr. Nerijus Mačiulis.

Naujosios dekanės pagrindine užduotimi išliks bakalauro ir magistrantūros studijų strategijos formavimas ir vykdymas bei akademinės kokybės priežiūra.

„Džiugu, kad studentų požiūris į aukštąjį mokslą keičiasi ir studijos imamos vertinti kaip svarbi investicija į savo ateitį. Taip atsiranda stipresnė motyvacija ir suvokimas, jog ši investicija bus sėkminga tik tuomet, jei bus skiriama pakankamai pastangų ir siekiama pasinaudoti visomis studijų teikiamomis galimybėmis. Mūsų, kaip universiteto, pareiga – pateisinti studijuojančiųjų lūkesčius ir suteikti jiems žinias bei įgūdžius, reikalingus sėkmingai karjerai, – teigė prof. V.Auruškevičienė. – ISM absolventų sėkmė mums yra orientyras, rodantis, ar teisingai dirbame“.

Profesorė ISM Vadybos ir ekonomikos universitete dirba nuo 2004-ųjų – skaitė paskaitas, vadovavo vadybos dalykų grupei, o nuo 2008 m. tapo studijų prodekane.

Prof. V.Auruškevičienė yra baigusi ekonomikos studijas Kauno technologijos universitete (KTU) bei jungtinę KTU ir Vytauto Didžiojo universiteto vadybos ir verslo administravimo doktorantūrą. Jos specializacijos sritys yra rinkodaros strategija, rinkos analizė ir tarpkultūrinių tyrimų metodologija. Dekanė dėsto rinkodaros disciplinas ISM vadovų magistrantūroje ir kituose Lietuvos universitetuose, vadovauja doktorantų, magistrantų ir bakalaurų baigiamiesiems darbams, atlieka tyrimus ir publikuoja mokslinius straipsnius rinkodaros temomis.

Prof. V.Auruškevičienė yra tarptautinio mokslo žurnalo „Baltic Journal of Management“ recenzentė ir redkolegijos narė, dalyvauja įgyvendinant įvairius ES mokslo ir švietimo projektus, yra dėsčiusi ir stažavusis universitetuose Prancūzijoje, Italijoje, Portugalijoje, Ispanijoje ir Lenkijoje.

 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min