Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ISM tarptautinių studijų mugėje bus pristatyti 26 universitetai

Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete vieši atstovai iš pačių įvairiausių Europos šalių ir Pietryčių Azijos universitetų. Antradienį vyksiančioje tarptautinių studijų mugėje universitetų darbuotojai ir studentai ISM bendruomenei pristatys studijų mainų galimybes ir aktualią šalių švietimo, kultūrinę bei ekonominę aplinką.

„Tarptautinės studijos yra vienas efektyviausių būdų parengti inovatyvaus mąstymo ir plataus akiračio specialistus. Kasmet dalis mūsų studentų pagal mainų programas išvyksta studijuoti į užsienio universitetus. Džiaugiamės, kad šiais metais tiek daug universitetų bus gyvai prisistatyti mūsų bendruomenei. Studentai galės tiesiogiai pabendrauti su įvairių universitetų atstovais, sužinoti ir suprasti, kur jiems būtų naudingiausia pasimokyti. Tuo pačiu užmegsime dar glaudesnius santykius su šiais tarptautiniais universitetais“, – pažymi ISM tarptautinės plėtros ir mainų programų vadovė dr. Rūta Kazlauskaitė.

ISM bus pristatomi Skandinavijos šalių, Austrijos, Vokietijos, Prancūzijos, Belgijos, Nyderlandų, Kroatijos, Ispanijos, Italijos, Portugalijos, Slovakijos, Baltarusijos, Ukrainos ir netgi Singapūro universitetai. Į ISM atvyko 7–ių universitetų atstovai, kitus universitetus pristatys jų studentai, šiuo metu studijuojantys ISM, ir ISM studentai, viešėję atitinkamuose užsienio universitetuose. Svečiai taip pat lankysis ISM padaliniuose Vilniuje ir Kaune, jiems bus pristatytos studijos ISM Vadybos ir ekonomikos universitete.

Dr. R.Kazlauskaitės teigimu, universitetai siekia organizuoti kuo daugiau tiesioginių susitikimų, dalyvauti tarptautinėse mugėse, nes tai efektyviausias būdas pristatyti savo studijų kokybę ir pritraukti tarptautinių studentų. „Toks abipusis bendradarbiavimas sudaro palankesnes sąlygas ir mūsų švietimo eksportui, žinomumo ir konkurencingumo tarptautiniu mastu didinimui“, – teigia ISM tarptautinės plėtros ir mainų programų vadovė. Šį rudenį universitete studijuoja 54 studentai iš užsienio šalių.

Pernai ISM vyko Jungtinės Karalystės universitetų mugė būsimiems studentams, kurioje dalyvavo 27 universitetų atstovai.

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min