Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

ISM Vadybos ir ekonomikos universitete – ekonomikos paskaitų ciklas mokytojams

ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto nuotr. / ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Nuo ateinančio šeštadienio Vilniuje ir Kaune ISM Vadybos ir ekonomikos universitetas pradeda ekonomikos paskaitų ciklą ekonomika ir vadyba besidomintiems mokytojams.

Sprendžiant ekonomikos uždavinius ir aiškinantis atvejų analizes bus siekiama pagilinti mokytojų ekonomikos, vadybos žinias ir procesų suvokimą bei sustiprinti jų kompetencijas. Paskaitos vyks šeštadieniais, tikintis pritraukti dalyvių ir iš tolimesnių Lietuvos vietų, teigiama išplatintame pranešime.

„Nors mokyklose yra privalomas ekonomikos kursas, šios srities žinių ir gebėjimų lygis vis dar žemas. Vienas iš būdų keisti situaciją – bendradarbiauti su mokytojais, ugdant savarankiškai mąstančius ir finansiškai išprususius moksleivius, – pažymi ISM ekonomikos ir finansų dalykų grupės vadovė dr. Asta Klimavičienė. – Stingant lėšų tinkamam ekonomikos mokytojų parengimui, jų kompetencija paprastai priklauso nuo pačių mokytojų iniciatyvos ir papildomo domėjimosi. Todėl norime jiems pristatyti aktualiausius šiandieninės ekonomikos aspektus, praktines įžvalgas bei pasidalinti efektyviomis mokymo metodikomis“.

Ekonomikos paskaitų ciklas „ISM mokytojų universitetas“ vyks šeštadieniais, paskaitos bus nemokamos. Jas ves vieni geriausių ISM lektorių: gamybos ir projektų valdymo dėstytojas doc. dr. V. Būda, finansų ekspertas doc. dr. N. Mačiulis, mokymų ekspertė R. Valantiejienė ir kiti. Mokytojams bus pristatytos Baltijos šalių ekonomikų perspektyvos, jie susipažins su gamybos procesų valdymu, modernia rinkodara, verslo finansavimo formomis. Atskira paskaita bus skirta mokymo įgūdžiams – bus kalbama, kaip padėti mokiniams efektyviau mokytis. Paskaitų ciklo dalyviams bus įteikiami pažymėjimai.

Į paskaitas Vilniuje jau užsiregistravo apie 80, o Kaune – apie 110 mokytojų.
 

Komentarai
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min