Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Jauni muzikantai Dee & Kamy: „Tikras studentas turėtų visada būti pasiruošęs badauti“ (video)

Dee & Kamy
Stop kadras / Dee & Kamy
Šaltinis: 15min
0
Skaitysiu vėliau
A A

Artėjant nuostabiai ir nepakartojaimai Rugsėjo pirmosios šventei Vingio parke, studentų brolija ir seserija „barake.lt“ nusprendė pakalbinti šventėje koncertuosiančius jaunus, bet perspektyvius atlikėjus Dee & Kamy.

Šie atlikėjai dar visai neseniai išleido savo pirmąjį albumą „Original taste“ ir juo įrodė, jog yra puikūs muzikos kūrėjai, griaunanatys Lietuvoje nusistovėjusius standartus, propaguojantys hip–hopą. Žinoma, kalbėsime apie kūrybą ir nuostabų studentišką gyvenimą.

Visų pirma derėtų priminti, jog Kamy šiemet bus antro kurso Anglų filologijos studentas, neabejotinai todėl Kamy taip puikiai „skaldo“ angliškus tekstus, Dee baigė mokslus Kauno Technologijos universitete, jis yra vienintelis ir svarbiausias asmuo, šiame duete sujungiantis nuostabius muzikinius garsus į puikią muziką.

Paklausti apie savo ateities planus, vaikinai prabyla apie savo antrojo albumo realizaciją ir teigia, jog dar metus kitus pabus Lietuvoje, o jeigu ir teks kur nors išvykti, tai tik todėl, kad muzika galėtų pasiekti ir kitų šalių žmonių ausis.

Taigi, prieš kiek laiko pradėjote koncertuoti kartu? Kaip jūsų kūrybiniai keliai susikirto?

Pradėjome prieš trejus metus. Mūsų pirmas koncertas buvo 2008, jei neklystu, Gatvės Muzikos Dienose, Kaune. Susipažinome internetinėje erdvėje, dalindamiesi kūryba. Mes sukurti vienas kitam, kaip Adomas su Ieva.

Kam skiriate pirmenybę, mokslams ar muzikai?

Abiem dalykams tiek pat dėmesio.

Susipažinome internetinėje erdvėje, dalindamiesi kūryba. Mes sukurti vienas kitam, kaip Adomas su Ieva.

Tai ar nėra sunku suderinti mokslus ir kūrybą?

Kol kas nebuvo sunku tai daryti, bet kuo toliau, tuo sunkiau viską bus įmanoma suderinti. Anyway, planavimas yra gerai, jis daug ko išmoko.

Laiko planavimas? Ar viską bus sunkiau suderinti dėl ateinančios mokslo metų pradžios ir kūrybinės veiklos? Galbūt po albumo pristatymo susilaukiate daugiau kvietimų koncertuoti ? Kokie artimiausi koncertai jūsų planuose?

Manau, priklauso nuo to, kuriam dalykui didesnė aistra. Dėl koncertų derinimo su mokslais– parodys ateitis. Žinoma, svarbu ir sveikata, nes tokiais atvejais ji gali nukentėti. Koncertų tikrai turim ir tuo labai džiaugiamės. Artimiausi pasirodymai: R–1 Vingyje, Rugsėjo 2d. Ryga, „Essential Club“.

Įdomu, su kokiais atlikėjais koncertuosite? Kas tai per renginys?

Bus DJ Mamania, DJ Quest, mes. Kol kas kito line up'o nežinau, bet bus tikrai smagu

Kaip supratau, ir išvykti iš Lietuvos norėtumėte tik dėl muzikos, tai ar viskas čia, Lietuvoje, patinka? Gimtinė, savi draugai, artimieji– taip, bet yra žmonių, kurie sako, jog čia nėra perspektyvų, mokslas brangus, be to, nieko nežadantis, nėra jokių garantijų, kad ateityje pavyks gauti darbą pagal specialybę ir toliau tobulėti. Ar nėra noro vien dėl šių dalykų palikti gimtinę?

Jūs visiškai teisūs dėl šių minusų. Bet, jeigu visi perspektyvūs žmonės išvyks laimės ieškoti svetur, kas tada „atstatinės“ Lietuvą? Manau, kad netolimoje ateityje viskas paaiškės.

Kodėl, Kamy, pasirinkai mokslus Lietuvoje ? Ir kodėl būtent anglų filologiją?

Pasirinkau, nes užsienis dar palauks. Anglų filologiją, nes tik šioje specialybėje matau save.

O kaip studijos VPU, ar labai spaudžia dėstytojai ? Ar viską įmanoma iškęsti?

Spaudžia, bet proto ribose. Na, kartais gal ir ne proto. Įmanoma, svarbiausia tam skirti laiko šiek tiek ir pasinaudoti savo įgūdžiais.

Kaip ruošiatės didelei Rugsėjo 1-osios šventei, kurioje būsite ne žiūrovai, o atlikėjai? Didelė minia, scena, ar negąsdina?

Rugsėjo pirmajai ruošiamės lygiai taip pat, kaip ir kitiems pasirodymams. Kiekvienas „tūsas“ mums yra lygiai toks pat svarbus, nesvarbu, kiek žmonių ar vietos. Taip, tiesa, tai bus išbandymas, bet kol kas miegam ramiai.

Pabaigai:

Koks, jūsų nuomone, turėtų būti tikras studentas?

Tikras studentas turėtų visada būti pasiruošęs badauti.

Tai ko palinkėtumėte naujiems studentams?

Naujiems palinkėtume nepalūžti ir, žinoma, realizuoti save savo specialybėje.

Ačiū Dee&Kamy už atsakymus! Sėkmės kūryboje ir laukiame Rugsėjo pirmosios šventės!

Komentarai
Šioje istorijoje Muzika, Studentas
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Daugiau straipsnių nėra
Rodyti senesnius straipsnius
Parašykite atsiliepimą apie 15min